Gaziantep Ticaret Odası Başkanı M. Tuncay Yıldırım ve Gaziantep Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Akıncı, Soysal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarda Antep Fıstığı'nın Coğrafi ürün tescil ürünü hatırlatmasında bulundular

REFORM HABER - Gaziantep Ticaret Odası Başkanı M. Tuncay Yıldırım ve Gaziantep Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Akıncı, Soysal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarda Antep Fıstığı'nın Coğrafi tescil ürünü hatırlatmasında bulundular.

FdBTUPeWQAIsVGp

Mehmet Akıncı paylaşımında GTO Başkanı Tuncay Yıldırım'ın paylaşımını ekleyerek, ''İsmini yetiştiği ata topraklarından alan; rengi, rayihası ve tadıyla asırlardır bu toprakların değişmez lezzeti ve bereket sembolü olan Antep Fıstığı'nın adı da, unvanı da #AntepFıstığı ‘dır… '' ifadelerini kullandı.

FdBTT0wWAAEhXMK

Gaziantep'te hırsızlık iddiasıyla 12 zanlı tutuklandı Gaziantep'te hırsızlık iddiasıyla 12 zanlı tutuklandı

Gaziantep Ticaret Odası Başkanı M. Tuncay Yıldırım'da, paylaşımında fotoğraf ve coğrafi tescil belgesini de kullanarak, ''Gaziantep'in ilk coğrafi işaretli ürünü hasat dönemi devam eden "Antep fıstığı"dır. Dünyanın neresine giderseniz gidin ismi farklı olsa da özü,

@gaziantepto

tarafından coğrafi işareti alınmış Antep fıstığıdır... Kısaca Antep fıstığı, #Antepfıstığı'dır... ''ifadelerine yer vererek mesajı yerine ulaştırdı.