• Derya Tuna ve İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses ile 2021 yılında görkemli bir törenle dünyaevine giren Yasemin Şefkatli, geçtiğimiz günlerde ikiz bebeklerini dünyaya getirdi.

İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli'nin bebeği ameliyat oldu! Sağlık durumu nasıl? - Resim : 1

  • Ünlü çift, bebeklerine kendi babalarının adını koydu. İkizlerden birinin adı İbrahim Ayel diğerininki ise Sinan Emir oldu.

İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli'nin bebeği ameliyat oldu! Sağlık durumu nasıl? - Resim : 2

İKİZLERDEN BİRİ AMELİYAT OLDU

  • Ancak bebeklerden İbrahim Ayel'in kalbinde sorun olduğu ve operasyon geçirdiği ortaya çıktı.
  • Haberi sevenleriyle paylaşan Tatlıses, sonrasında torununun ameliyatının iyi geçtiğini duyurdu.

İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli'nin bebeği ameliyat oldu! Sağlık durumu nasıl? - Resim : 3

  • Tüm bunların ardından oğlu Sinan Emir ile eşi İdo Tatlıses'i fotoğraflayan Yasemin Şefkatli, paylaşımına "Benimkiler" notunu düştü.

İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli'nin bebeği ameliyat oldu! Sağlık durumu nasıl? - Resim : 4

  • Ardından hastane odasında çekilen bir fotoğrafını da paylaşan Şefkatli, zor günler geçirdiğini söyleyip oğlu İbrahim Ayel'in son durumu hakkında bilgi verdi.

İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli'nin bebeği ameliyat oldu! Sağlık durumu nasıl? - Resim : 5

"Valla günlerdir ne duyguların içinden geçiyorum ben de anlamış değilim henüz" diyen Şefkatli, "Neden hiçbir şey paylaşmıyorsun, yazmıyorsun?' diyorsunuz. Siz her şeyi anlatacağım. Burada da meraklanan, dua eden bir ailem var biliyorum. Dün bir operasyon geçirdi İbrahim Ayel. Çok şükür şu an her şey yolunda gidiyor. Çok az kaldı onunla kavuşmamıza öyle inanıyorum. Sonra ben de sizlere kavuşacağım. Sinan Emir de gayet sağlıklı. Bizi merak eden güzel kalplerinizden öpüyoruz" ifadelerini kullandı.