Samsun'da 2 çocuk sahibi Ayşe A., 2001 yılında evlendiği kocasının kendisini hem yakın arkadaşıyla hem de dayısının 50 yaşındaki eşi A.S. ile aldattığını belirterek 23 Şubat 2021'de boşanma davası açtı.

İhanet makinesi! Eşini hem en yakın arkadaşıyla hem de dayısının karısıyla aldattı: 828 kez.. - Resim: 2

Ahmet A.’nın, A.S. ile 326 günde 828 defa telefon görüşmesi yaptığı belirlendi.

Pek çok kadınla eşi tarafından ihanete uğrayan Ayşe A., kocası hakkındaki iddiaları, şahitleriyle de kanıtladı.

26 Nisan 2024’te çifti boşayan mahkeme, Ahmet A.'nın 500 bin lira maddi, 500 bin lira da manevi tazminat ödemesine hükmetti.

Öte yandan, 10 yaşındaki U.A.’nın velayetinin anneye verilmesine, Ahmet A.’nın, eşi Ayşe A. ile oğlu B.A.’ya (23) biner lira nafaka ödemesine karar verildi.

Evlat dehşeti: Uyuşturucu bağımlısı genç anne ve babasını öldürüp kafasına sıktı Evlat dehşeti: Uyuşturucu bağımlısı genç anne ve babasını öldürüp kafasına sıktı

İhanet makinesi! Eşini hem en yakın arkadaşıyla hem de dayısının karısıyla aldattı: 828 kez.. - Resim: 3

‘UZUN SÜRE PSİKOLOJİK TEDAVİ GÖRMESİNE RAĞMEN OLAYIN ÜZERİNDEN YILLAR GEÇSE DE HALA OLAYI TAM OLARAK ATLATAMAMIŞTIR’

Ayşe A.’nın avukatı Arslan Bolat, “Herkes eşinin kendisine olan ilgisini kaybettiğini, ilerleyen aşamada ise kendisini aldattığını hisseder ve bunu anlayabilir. Ancak asıl sorun, mahkeme dosyasına bunun yansıtılıp yansıtılmadığıdır. Mahkemeler somut delillere göre hareket eder ve buna göre karar verirler. Müvekkilimiz dayısının eşi ile aldatılmış ve çok büyük bir mağduriyet yaşamıştır. Bu kadar güvendiği iki insanın kendisini aldatması, uzun süre kendisinden gizli şekilde ilişki yaşaması psikolojisini altüst etmiş, uzun süre psikolojik tedavi görmesine rağmen olayın üzerinden yıllar geçse de hala olayı tam olarak atlatamamıştır. Bu sebep ile biz dosyaya tüm tedavi evraklarını reçeteli olarak kullandığı ilaçları ekledik. Ardından da eşi ve diğer kadın arasında bir yılda 828 defa yapılan telefon görüşmesi, bu görüşmelerin de gecelerce ve saatler boyu sürdüğünü öğrendik. Bu durumun da mahkeme tarafından araştırılarak dosyaya eklenmesini istedik” dedi.

İhanet makinesi! Eşini hem en yakın arkadaşıyla hem de dayısının karısıyla aldattı: 828 kez.. - Resim: 4

‘YAŞADIĞI ACIYI UNUTMAYACAK’

Durumun mahkeme için de açıklığa kavuştuğu söyleyen Bolat, “Müvekkilimizin mağduriyetinin boyutu da mahkeme dosyasına doğru şekilde yansıtıldığı için mahkeme müvekkilimiz lehine bir milyon lira tazminata hükmetti. Elbette ki müvekkilimizin yaşadığı acı tazminat miktarı ile ölçülemeyecek kadar büyük ve bu tazminat miktarı ne olursa olsun müvekkilimiz yaşadığı acıyı unutmayacak ancak inanıyoruz ki müvekkilimiz kendisine yeni bir hayat kurarken kimseye muhtaç olmayacak” diye konuştu.

İhanet makinesi! Eşini hem en yakın arkadaşıyla hem de dayısının karısıyla aldattı: 828 kez.. - Resim: 5

İhanet makinesi! Eşini hem en yakın arkadaşıyla hem de dayısının karısıyla aldattı: 828 kez.. - Resim: 6