Yapımı ve bitirilmesi yılan hikayesine dönen ama bir türlü bitirilemeyen Gaziantep Şehir Hastanesi için son kez harekete geçildi. Öyle ki İNŞAATA BAŞLAMA TÖRENİ bile düzenlendi.Bir kez daha tarih verildi! Yılan hikayesine dönen Gaziantep Şehir Hastanesi'nin bitiş tarihi açıklandı. İşte Gaziantep Şehir Hastanesi'nin biteceği tarih

Nizip'e "Halk Ekmek" satış büfesi açılıyor Nizip'e "Halk Ekmek" satış büfesi açılıyor

REFORM HABER - Sağlık Bakanlığı, Rönesans Sağlık Yatırım, Meridiam, Samsung C&T ve İstanbul Portföy iş birliği ile hayata geçecek olan hastanenin günlük 18 bin hastaya ayakta tedavi imkanı sunacağı belirtildi.

FdVLgSeX0AEQrOU

1875 yatak kapasiteli sağlık üssü, yaklaşık 6 bin kişiye de kalıcı istihdam sağlayacağı açıklandı. 

TÖREN YAPILDI

Gaziantep Şehir Hastanesi İnşaata Başlama Töreni, önceki dönem Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Vali Davut Gül, Gaziantep Milletvekilleri, GBB Başkanı Fatma Şahin ve protokolün katılımları ile gerçekleştirildi.

Yılan hikayesine dönen Gaziantep Şehir Hastanesinin'nin bitiş tarihi açıklandı.
Rönesans Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erman Ilıcak, hastaneyi 2023 yılı Haziran ayında bitirileceğini paylaştı.

Gaziantep Valiliği de, sosoyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, '' Gaziantep Şehir Hastanesi İnşaata Başlama Töreni, Önceki Dönem Adalet Bakanı Abdulhamit Gü, Vali Davut Gül, Gaziantep Milletvekilleri, GBB Başkanı Fatma Şahin ve protokolün katılımları ile gerçekleştirildi. Hayırlı olsun. 

Vali Davut Gül ise, ''1 Haziran 2023 tarihinde hizmet vermeye başlayacak. 7 hastane, 1875 yatak, 800 milyon Euro yatırım… Hayırlı olsun'' ifadelerine yer verdi.