Yaptığı paylaşımlarla kendi partililerini kızdıran İYİ Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Mustafa Gürban, Yaz Kur’an Kursu’ndaki çocukları da hedef alarak Allah'ın selamından rahatsız oldu.

İYİ Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Mustafa Gürban, Yaz Kur’an Kursu’nda eğitim gören çocukları ziyaret eden Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in kurstaki çocuklara Allah'ın selamını vermesinden rahatsız oldu.

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in kurstaki çocuklara Allah'ın selamını verdi. Çocuklar da Şahin’in verdiği Allah’ın selamına, “Aleykümselam bu ne güzel kelam, yaşasın İslam, elimizde Kur'an, kalbimizde iman, bir Allah'a iman, Müslümanım Müslüman.” diyerek Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin'in verdiği selama karşılık verdiler.

Hiçbir şekilde şeriat ve cumhuriyet hakkında bir tek kelime edilmediği halde Allah’ın selamından rahatsız olarak çocukların İslam dinini öğrenmesini çarpıtan Gürban, çocukları hedef gösterdi.

Yaz Kur’an Kursu’ndaki çocukları hedef alarak Allah'ın selamından rahatsız olan İyi Partili Milletvekili Gürban, “Size bunları öğreten Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürü’nü kınıyorum. Şiiri eksik ezberletmiş. Bir iki gün sonra bende bu okula geleceğim. Hocam,  ‘Yaşasın şeriat, kahrolsun cumhuriyet’ kısmını da o zamana kadar ezberletin.” dedi.

İşte Gaziantep'te defin listesi! Gaziantep'te bugün kaç kişi vefat etti? İşte Gaziantep'te defin listesi! Gaziantep'te bugün kaç kişi vefat etti?