Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan seneler sonra Irak'a kritik ziyaret! 20'yi aşkın anlaşma imzalanacak Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan seneler sonra Irak'a kritik ziyaret! 20'yi aşkın anlaşma imzalanacak
  • Seçime geri sayım sürerken altılı masa ortakları birbirine saldırmaya devam ediyor.
  • CHP Genel Başkanı Özgür Özel geçen gün Denizli mitinginde, "Denizli için yapılan anketlerde daha önce ittifak yaptıkları partilerin seçmenlerinin oylarını kendi partilerinin adaylarına vermeleri durumunda AKP adayının kazanacağı, CHP'ye vermeleri durumunda ise CHP adayının kazanacağının görüldüğünü" demişti.

İYİ Partili isimden CHP Genel Başkanı Özgür Özel'e: Ulan tipitip - Resim : 1

İYİ PARTİ'DEN DESTEK İSTEDİ

  • Özel, "İyi insanların" kendilerine destek vermesi gerektiğini söylemişti.
  • Yaşananların ardından İyi Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk, CHP Genel Başkanı Özgür Özel'i hedef aldı.
  • Özel'in dün Denizli'de yaptığı açıklamaya tepki gösteren Öztürk, "Denizli’den seslenmiş emanetçi arkadaş: “Eski ortaklarımız bize oy verirse kazanırız, kendi partilerine oy verirse AK Partisi alır” demiş.." ifadelerini kullandı.

İYİ Partili isimden CHP Genel Başkanı Özgür Özel'e: Ulan tipitip - Resim : 2

"MADEM ÖYLE ÇEK ADAYINI DA..."

  • Özel için "Ulan TipiTip!!!" ifadesini kullanan Öztürk, "Yıllardır sizin zihniyetiniz sayesinde bunlar iktidarda kalıyor. 2019’da sizinkiler oy vermediği için Denizli’de AK Partisi kazanmıştı. Madem öyle çek adayını da biz kazanalım" dedi.

İYİ Partili isimden CHP Genel Başkanı Özgür Özel'e: Ulan tipitip - Resim : 3

"İSTANBUL’A GİDERSİN DEM’DEN MEDET BEKLERSİN, BURAYA GELİNCE İYİ’LERDEN MEDET UMARSIN"

  • Öztürk ayrıca şunları söyledi:
"İstanbul’a gidersin DEM’den medet beklersin, Buraya gelince İYİ’lerden medet umarsın. Sana gelince İyi, Bize gelince AK Partiye kazandırıyor, Hadi ordan, işine bak."