İzmir'in Konak ilçesinde bulunan bir otoparkta önceki gün saat 05.45 sıralarında işlenen cinayet, güvenlik kamerasınca görüntülendi.

İzmir'in Konak ilçesinde, otoparkın önünde husumetli olduğu şahıs tarafından silahlı saldırıya uğrayan S.A., hayatını kaybetti. Polis, şüpheli S.A.'yı yakalamak için çalışmalara başladı.

Olay, günün sabah saatlerinde Konak'ta bulunan bir otoparkta meydana geldi.

İddiaya göre, bir şüpheli otoparkın önünde S.A.'ya silahlı saldırı gerçekleştirdi. S.A., vatandaşlar tarafından hemen yakındaki devlet hastanesine götürüldü. Ancak tüm müdahalelere rağmen S.A kurtarılamadı.

Görüntülerde kalabalık grubun ayak üstü tartıştığı ve şüphelilerden Soykan A.'nın Selami Arslan'a defalarca ateş ettiği yer aldı.

Hastanede can verdi

Alsancak Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi'ne getirilen Arslan, yapılan müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Polis ekiplerince otopark çevresinde yapılan incelemelerde 7 adet boş kovan olduğu ve bir aracın da sol arka kapasına mermi isabet ettiği belirlendi.

Yapılan detaylı araştırmalarda olayın şüphelisinin Soykan A. olduğu tespit edildi.

İzmir'de korkunç cinayetin görüntüleri ortaya çıktı

Selami Arslan

Cinayet zanlısını yakalama çalışmaları sürüyor

Cinayet şüphelisinin hayatını kaybeden Arslan'ın kardeşi olan B.A. ile aralarında 'silahla kasten yaralama' suçundan duruşması olduğu ve husumetin bundan kaynaklandığı öğrenildi.

Olay yerinden kaçan cinayet zanlısını yakalama çalışmalarının sürdüğü öğrenildi.

OLAY YERİNDE 7 ADET BOŞ KOVAN BULUNDU

Polis ekipleri olay yerinde yaptığı incelemede 7 adet boş kovan ve bir otomobilin sol arka kapısına isabet etmiş mermi buldu.

Gaziantep’te 1 milyon lira değerinde kaçak cep telefonu ele geçirildi Gaziantep’te 1 milyon lira değerinde kaçak cep telefonu ele geçirildi

ARALARINDAKİ HUSUMETİN NEDENİ BELLİ OLDU

Polis incelemeleri sonucunda saldırının şüphelisi olarak S. A. olduğu belirlendi. Olayın nedeni, S.A. ile hayatını kaybeden S.A'nın kardeşi B.A. arasında "Silahla kasten yaralama" suçundan bu sabah duruşmanın olduğu ve husumetin bundan kaynaklandığı öğrenildi.

Cinayet zanlısı S. A.'nın kaçtığı bildirilirken, polis ekipleri tarafından yakalanması için çalışmaların devam ettiği belirtildi.