Ehliyetsiz kullandığı otomobil ile Oğuz Murat Aci'nin ölümüne neden olan Timur Cihantimur ve onu önce Mısır ardından ABD'ye kaçıran annesi Eylem Tok, New York'da görüntülendi.

İstanbul Eyüpsultan'da yazar Eylem Tok'un oğlu T.C.'nin karıştığı ölümlü trafik kazası sonrasında kaçarak Mısır ve ardından ABD'ye giden anne-oğul, gündemdeki yerini koruyor.

Kazada yaşamını yitiren Oğuz Murat Aci'nin ailesi ve kamuoyundan büyük tepki çeken olayın ardından Adalet Bakanlığı, Eylem Tok ve oğlu T.C. için kırmızı bülten talebini hazırlayarak ABD'ye göndermişti.

gilapytxgaebusp.jpeg

Gaziantep’te Skandal Görüntüler! Otobüste Mastürbasyon Yaptı… Gaziantep’te Skandal Görüntüler! Otobüste Mastürbasyon Yaptı…

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, Mısır İnterpolü tarafından şahısların Mısır'dan ABD'ye gitmek üzere çıkış yaptığının bildirilmesi üzerine, ABD'den ülkemize iadeleri için geçici tutuklama talep evrakının diplomatik kanallar ve İnterpol aracılığıyla ABD yetkililerine iletilmiş olduğunu ifade etmişti.

gilapyvwmaet4r.jpeg

Gazeteci Razi Canikligil, sosyal medya hesabında ABD'ye kaçan Eylem Tok ve oğlu T.C.'nin fotoğraflarını paylaştı. Mesajında "ABD’ye kaçan Eylem Tok ve oğlu Timur Cihantimur, New York’talar. 57. sokak ve 6. Avenue köşesinde görülen kaçak anne oğul fotoğrafları çekilirken gülmeleri dikkat çekti" ifadelerine yer verdi. Kaçan şüphelilerin Amerika'da tespit edilmesi, adaletin yerine getirilmesi ve iadeleri konusunda sürecin nasıl ilerleyeceği merakla bekleniyor.

Fotoğrafları ABD’de yaşayan gazeteci Razi Canikligil paylaştı. Canikligil paylaşımında, “ABD’ye kaçan Eylem Tok ve oğlu Timur Cihantimur, New York’talar. 57. sokak ve 6. Avenue köşesinde görülen kaçak anne oğul fotoğrafları çekilirken gülmeleri dikkat çekti” ifadelerini kullandı.

G Ilr S We W M A A3K1G