VİDEO HABER / 10 milyon liralık nakliye dolandırıcılığı: 4 tutuklama VİDEO HABER / 10 milyon liralık nakliye dolandırıcılığı: 4 tutuklama

Son olarak çiftin yeni evlendiği dönemde yaşadığı Ataşehir Yeni Sahra Mahallesi'nde bulunan 3 katlı binanın ikinci katı ve yaklaşık 5 yıl önce Engin Polat'ın annesi Şükran Polat ve babası Sezgin Polat'ın yaşadığı gecekondu görüntülendi. Mahalle sakinlerinde bir de, "Dilan Polat'ı gelin geldikten sonra burada görüyorduk elinde kamerasıyla fotoğraf çekmeye giderken. Maddi durumları kendilerine yetecek şekildeydi" diye konuştu. Habertürk Muhabiri Mustafa Şekeroğlu'nun haberine göre de soruşturma kapsamında Polat çiftine ait 1 milyon 800 bin lira para kaçırılmaya çalışılırken ele geçirildi. Ankara'da düzenlenen operasyonla birlikte gözaltı sayısı 24 kişiye yükseldi. Dilan Polat ve Engin Polat'ın ifadelerinin alınmasına da bu akşam geçilmesi bekleniyor.

Suç işlemek maksadıyla örgüt kurmak, kara para aklamak ve vergi kanununa muhalefet suçlarıyla gözaltına alınan Dilan Polat ve Engin Polat'ın yeni evlendiği dönemde yaşadığı Ataşehir Yeni Sahra Mahallesi'nde bulunan 3 katlı binanın ikinci katı ve yaklaşık 5 yıl önce Engin Polat'ın annesi Şükran Polat ve babası Sezgin Polat'ın yaşadığı gecekondu görüntülendi.