Z. B.'nin gösterdiği yerde yapılan aramada, Diken'in cansız bedeni bulundu. Şüphelinin bölgede bir ceset daha olduğunu söylemesi üzerine ise yeni bir arama çalışması daha başlatıldı.

Antalya'da motokurye olarak çalışan Ali Diken'den 20 Aralık'tan bu yana haber alamayan yakınları, polise başvurdu. Polis Diken'in bulunması için çalışma başlatırken, yakınları ise 22 Ocak'ta bir televizyon programına katıldı.
 

Programa katılanlar arasında yer alan restoran çalışanı Z.B., Diken'i öldürdüğünü itiraf etti.

Kendisine ağır küfürler ettiği için Ali Diken'i öldürdüğünü söyleyen Z.B. gözaltına alındı.

Antalya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Bürosu ekipleri tarafından Antalya'ya getirilen Z.B., Diken'i gömdüğü yeri polislere gösterdi.

Seçil Erzan'ın yeni mesajları ortaya çıktı! Kuzeni ve eşinden tehdit dolu cümleler... Seçil Erzan'ın yeni mesajları ortaya çıktı! Kuzeni ve eşinden tehdit dolu cümleler...

Kundu Mahallesi Sahil Caddesi'ndeki boş arazide 'Obert' adlı kadavra arama köpeğinin de katıldığı aramada, tespit edilen alan kepçe ile kazıldı.

Bir süre sonra Ali Diken'in cansız bedenine ulaşıldı. Diken'in cesedi bulunduğu yerden alınarak, otopsi için morga götürüldü.

Z.B.'nin alanda bir kişinin daha cesedinin olduğunu belirtmesi sonrasında gösterdiği yerde arama çalışması başlatılırken, ceset bulma çalışma sürüyor.