Kemal Kılıçdaroğlu, tribünleri ve muhalefete mesaj gönderen Alaattin Çakıcı'ya "Beşli Çeteler, mafyalar, çantacılar, rantçılar… İnanın hiç fark etmez, hiç! Hepinizle hesabımız var" diye yanıt verdi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) lideri Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla isim vermeden 'Yönetim istifa' diyen taraftarları hedef gösteren Alaattin Çakıcı'ya yanıt verdi.

Çakıcı'nın 'tehdit mektubu'nu hatırlatan Kılıçdaroğlu "Hepinizle hesabımız var" diyerek şunları kaydetti:

"Türk milletini, gençlerimizi hiçbir illegal oluşumun tehdit etmesine izin vermeyiz. Herkesin safı netleşsin. Depremde canla başla mücadele eden gençlerden mi yanasınız, yoksa sosyal medyadan tehdit mesajları yayınlayanlardan mı?"

"Beşli Çeteler, mafyalar, çantacılar, rantçılar… İnanın hiç fark etmez, hiç! Hepinizle hesabımız var. Şimdi oturun bana tehdit mektupları yazın. Herkes olması gerektiği yere gidecek, bu da benim sözüm olsun."

ALAATTİN ÇAKICI SOSYAL MEDYA HESABINDAN AÇIKLAMA YAPMIŞTI!

Kahramanmaraş merkezli depremler sonrasında Fenerbahçe-Konyaspor ve Beşiktaş-Antalyaspor karşılaşmalarında tribünlerden gelen “Hükümet istifa” seslerine MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile yakınlığıyla bilinen Alaattin Çakıcı’dan tehdit gelmişti.

Fp-MILIWcAIZpES

Çakıcı, sosyal medya hesabından yayımladığı mesajda, şu ifadeleri kullanmıştı:

"Son yüzyılın en büyük doğal afeti ülkemizde yaşanmıştır. Sayın devlet başkanımız, devletimizin tüm birimlerini, milletimizle birlikte genel başkanımız Sayın Devlet BAHÇELİ devlet ve millet ile el ele anında müdahale edilmiştir. Depremde hayatını kaybeden kardeşlerimize Allah'tan rahmet dilerim. Yaralılara olan vatandaşlarımıza rabbimden acil şifalar niyaz ederken rabbimin rahman olan ismiyle rahmeti üzerlerine olsun birlik ve beraberlik olması gerekirken her zamanki provokatörlük yapan muhalefet depremde hayatını kaybeden kardeşlerimizin üzerinden hükümete zarar vermek için yine bölücülük yapmışlardır.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Cumhur İttifakı teklifini reddetti! Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Cumhur İttifakı teklifini reddetti!

Fenerbahçe tribününde başlayan dozunu arttıran bir gün sonra Beşiktaş- Antalyaspor maçında Antalyaspor tribününde devam ihanetlerini devam ettirmişlerdir. Beşiktaş Çarşı grubu bu duruma müdahale etmiştir. Kulüp başkanlarının bu ihanete ortak olmadıkları inancındayım. Bu ihaneti organize eden kim ise bu ihanetlerde kim aktif görev almış ise Allah'ın laneti üzerlerine olsun devlet ve milletine bağlı olanlar bu ihaneti asla unutmayacaklar."