CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci turuna sayılı günler kala BaBaLa TV’de Oğuzhan Uğur’un moderatörlüğünü üstlendiği “Mevzular Açık Mikrofon” programının 15. bölümüne konuk oldu.

Bakan Nebati ile yolcular arasında ‘rötar’ tartışması: Seçimi AK Parti kazandı, hazmedin kardeşim /VİDEO HABER Bakan Nebati ile yolcular arasında ‘rötar’ tartışması: Seçimi AK Parti kazandı, hazmedin kardeşim /VİDEO HABER

'İLK DEFA MANİPÜLASYONLAR OLMADAN YÜZ YÜZE KONUŞABİLDİK'

Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından paylaştığı yayın hakkında, "İlk defa manipülasyonlar, montajlar, yalanlar, iftiralar, türlü türlü sahtekarlıklar olmadan, yüz yüze konuşabildik, tanışabildik…" ifadelerini yazdı.

14 Mayıs’tan önceki program teklifini “provokasyonlarla ilgili çekinceler” nedeniyle reddeden Kılıçdaroğlu, ikinci tur öncesinde Uğur’un sosyal medya hesaplarından yaptığı daveti kabul etti. Çekimleri 7 saatten uzun süren programın ardından Kemal Kılıçdaroğlu "Aklınıza ne geliyorsa sorun dedim. Samimi olmak lazım, cevap verirken de samimi olmak lazım. O samimiyeti de hissettirdik. Hatamız varsa da 'Kardeşim hatamız var' dedik. Hatta bir AK Partili 'Valla beni şaşırttınız' dedi..." ifadelerine yer vermişti.