FOX TV'de yeni sezonu başlayan Mahkum dizisi yeni bölümü merak konusu olmaya başlandı. Dizinin yeni bölümünü izle, 27. bölüm izle ve hd reklamsız izle...

FOX TV'nin en çok izlenen dizisi Mahkum, izleyenleri ekran başına kitlemeyi başardı. Oyuncu kadrosu ve konusu ile dizi reyting sıralarında yükselmeye devam ediyor. İzleyicer 27. bölümü izlemek için de araştırmalar yapmaya başladılar. Ayrıca dizinin konusu, oyuncu kadrosu ve daha fazlası dahil tüm detayları habere ekledik. Son bölümde neler oldu hepsi haberimizde yer alıyor. Habere devam ederek tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Mahkum dizisi konusu nedir?

Fırat Bulut, İstanbul Adliyesi'nde görevli bir cumhuriyet savcısıdır. Başarılı bir savcı olan Fırat, eşi Zeynep ve 5 yaşındaki kızı Nazlı'yla mutlu bir hayat yaşar. Ancak bir gün uyandığında son 4 ayda olanları hiçbir şekilde hatırlamadan kendisini cezaevinde bulur. En son hatırladığı anısı, kızının doğum gününü kutladığı gecedir. 

Şok ve dehşet içinde; karısını ve kızını öldürmekle suçlandığını fark eder. İkinci duruşması yaklaşmaktadır ve müebbet cezasına çarptırılmıştır. Karısını ve kızını gerçekten öldürmüş müdür? Cumhuriyet savcısı Fırat Bulut’un hapsedilmesinden önce araştırdığı en son dava, ülkenin en önde gelen ailelerinden olan Yesarilerin halefleri olan ikiz kardeşlerden Barış Yesari'nin davasıdır. 


Barış Yesari'nin evinde bir genç kız öldürmüştür. Hafızası geçici olarak mı yoksa sonsuza dek mi kaybolmuştur teşhis konulamayan Fırat Bulut, masumiyetini kanıtlamak için hem hatırlamak hem hayatta kalmak hem de cezaevinden kaçmak zorundadır.

Yeni bölümde neler olacak?

Tüm şüphelerini netlemeye başlayan Fırat, Barış’ın en büyük destekçisi olarak gördüğü Dadaloğlu’nu gözaltına alır. Tüm derdi Barış ve mahkum ordusunun nerede saklandığını bulmaktır. Bir yandan Dadaloğlu’nu sorgularken bir yandan da dışarıda kalan Fukara’nın peşine düşer. Fırat, Barış’ın ve mahkumların saklandığı yeri bulup deşifre edebilecek midir?

Simge Bursa'yı coşturdu Simge Bursa'yı coşturdu

Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Uyan İstanbul uyan, şehrin kralları geliyor... Mahkum yeni bölümüyle bu akşam 20.00’de FOX’ta! Mahkum dizisinin 27. bölümü bu akşam FOX TV ekranlarında olacak. Dizi yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00'de başlayacak.

MAHKUM DİZİSİNİ ZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ