Tiktok'un çivisi çıktı! 50 yaşındaki kadın paylaştı: Eteğin altındaki... Tiktok'un çivisi çıktı! 50 yaşındaki kadın paylaştı: Eteğin altındaki...

Demet Özdemir, Buğra Gülsoy, Hafsanur Sancaktutan, Metin Akdülger ve Zerrin Tekindor'un rol aldığı Dünyayla Benim Aramda dizisinde mastürbasyon sahnesiyle çok konuşulmuştu.

Son olarak Kerem Bürsin ile başrolünü paylaştığı Ya Çok Seversen dizisinde hayat verdiği 'Leyla Köksal' karakteriyle adından söz ettiren güzel oyuncu Hafsanur Sancaktutan verdiği röportajda çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Ekran Alıntısı

23 yaşındaki Sancaktutan, "Oyunculukta sahne ne gerektiriyorsa yaparım. Oyunculuk cesaret işi, birçok duyguya giriyoruz" ifadesini kullandı.

6

Güzel oyuncuya bu sahneler soruldu. Magazinburada'nın haberine göre; Hafsanur Sancaktutan mastürbasyon sahnesi ve tepkiler hakkında şunları söyledi:

Ateşli sahneler konuşulmuştu! Dünyayla Benim Aramda dizisinde Hafsanur Sancaktutan'ın yataktaki sahnesi olay oldu

"Aslında bu konuda dair çok fazla konuşmak istemiyorum, ben işimi yapıyorum, senaryoda yazan neyse benim kurallarıma aykırı olmadığı sürece normal buluyorum ben bunları."

9

Güzel oyuncu, "Benim yaşımdaki birçok genç kıza örnek olduğumu biliyorum. Özellikle genç kadınlarımızla ruh arkadaşı olmak özel bir durum diyerek, 'insanların içinde ne ağlamaktan ne kahkaha atmaktan çekinirim. Özgürüm ve karakterimi anlatabilmek adına Hafsanur’un fiziksel gücünden destek alıyorum" ifadeleriyle de dikkat çekti.