MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında açıklamalarda bulundu. Bahçeli yaptığı konuşmada, "Teröre ve destekçilerine asla fırsat verilmeyecektir" dedi.

İşte Bahçeli'nin açıklamalarından derlenenler;

"Ülkemizin vakit kaybedecek durumu kalmadı. Milletimizin oyalanacak takati kalmadı. Önümüzdeki Yerel Seçimler kazasız belasız atlatılmalı, Türkiye'nin büyümesi devam etmelidir.

Türkiye'nin son 55 yılına damga vurmuş olan Milliyetçi Harekat Partisi milli menfaatlerimize aykırı davranan, milletimizin birlik ve beraberliğini bozmaya çalışan kim varsa onlara karşı duruşumuzdandır. İstiklalimizin kaynağı bu topraklarda yatan kahraman şehitlerimizdir, irademizin kaynağı da büyük Türk milletidir.

Son Dakika: MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: Demlenmek CHP'ye hiç iyi gelmemiş - Resim : 1

Milli ve ahlaki kucaklaşmanın devlet ve millet hayatında kök salmasına Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi refakat etmektedir. Bağımsız ve tarafsız yargı sayesinde Türkiye'nin önünü hiçbir mihrak kesemeyecektir. Bu kutlu yürüyüşle geleceğin adı Türk devri olacaktır. Hep birlikte Türkiye'yiz. Milletimizi oluşturan her vatan evladı bir ve eşittir. Türkiye'de kast sistemi yoktur. İmtiyazlı bir azınlıktan, hukuken üstün olan tabakadan asla söz edilemez.

"ÖNÜMÜZE FİTNE BARİYERLERİ KOYANLARI KIRIP GEÇECEĞİZ"

Mersin'de şahit olduğumuz heyecanın Manisa'da tekerrür etmesini bekliyorum. 31 Mart'ta hizmet ve hidayet kazanacaktır. Çok çalışacağız, hiçbir mazerete katılmadan kazanacağız. Şehirlerimizi, ekmeğimizi, huzurumuzu büyüteceğiz. Yerel yönetimleri köhne siyasetten kurtaracağız. Yol haritamızı çizdik. Önümüze fitne bariyerleri koyanları kırıp geçeceğiz.

Son Dakika: MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: Demlenmek CHP'ye hiç iyi gelmemiş - Resim : 2

CHP'YE İTTİFAK TEPKİSİ

Önümüze fitne bariyerleri koyanları engelleyeceğiz. Türkiye'ye sahip çıkacağız. Birileri bölücüleri, teröristleri yanına alsın. Hiç fark etmeyecek, çırpınışları boşa.

Biz garibin, emek verenin yanında olacağız. Camide, Cemevi'nde herkesle kucaklaşacağız. Düşman beslemelerinin de dimdik karşısında duracağız.

Demlenmek CHP'ye hiç iyi gelmemiş, siyasi aklını kaybetmiştir.

Son Dakika: MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: Demlenmek CHP'ye hiç iyi gelmemiş - Resim : 3

AHMET DAVUTOĞLU'NA 'BAŞBAKANLIK' TEPKİSİ

Davutoğlu’nun hezeyan verici konuşmasının bir kısmı dikkatimi çekti. Sayın Davutoğlu bize diyor ki; 'Sizin peşinde koştuğunuz başbakanlık makamını terk ettik ama hep olduğumuz gibi göründük.'

Gerçekleri çarpıp inkarını özetleyen müessir bir söz vardır. Savunulacak bir şeyi kalmayanlar her şeyi inkar ederler. Öyle inkar ederler ki şeytan bile şeytanlığından utanır. Senin özünde kir tutmuş temizlenmek epey ekmek sarf etmen gerek. Davutoğlu masalı bırak bizi bilen bilir. Senin sicilini bilir. 2015'te başbakanlık makamı hem doğrudan hem dolaylı olarak teklif edildi. Geri çevirmeyi vatan ve millet borcu saydım. Bundan pişman olmadığım gibi bugün aynı duruşu gösteririm. Hiçbir çıkarcıya çiğnetmem. Sen başbakanlık makamını terk etmedin anlaşılan kapının önüne konuldun.

Cumhur İttifakı'nda bir sorun yok. Meslek edinmişler kavga ve krizden geçinmeyi. Cumhur İttifakı Türkiye'nin medarı iftiharıdır. Cumhur İttifakı'nı anlamak bozguncuların harcı değil."

Son Dakika: MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: Demlenmek CHP'ye hiç iyi gelmemiş - Resim : 4

İmamoğlu’nun seçim şarkısındaki slogan çalıntı çıktı İmamoğlu’nun seçim şarkısındaki slogan çalıntı çıktı

ABD KÜRESEL BARIŞI TEHDİT EDİYOR

Teksas bunalımı malumun ilanı olmuştur. 25 eyalet başkaldırmıştır. Bu dünya etme bulma dünyasıdır. Hiçbir mazlumun yanına kalmayacaktır. Geleceğin dünyasında güvenlik ve istikrarın burcu olarak sivrilerek insanlığın limanı olarak ortaya çıkacaktır.

Biz onlar gibi olamayız. Fırsatçılık yapamayız, beter olsunlar diyemeyiz. ABD'yi aklıselime davet ediyor, sorunların sükunetle çözümünü diliyoruz. Günün birinde ABD'nin sosyal yapısına nüfus eden kuzey güney çatışmasına insanlık elbet şahitlik edecektir. Herkesin hesabı varsa Allah'ın da bir hesabı vardır ve bu elbet görülecektir.

Son Dakika: MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: Demlenmek CHP'ye hiç iyi gelmemiş - Resim : 5