REFORM HABER / Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) ‘2024'e doğru, diyar diyar Anadolu’ temalı Genişletilmiş bölge istişare toplantısını 5 Kasım'da yoğun bir katılımla Gaziantep’te yapmaya hazırlanıyor.

MHP'nin yerel seçim hazırlıkları sürüyor. Bu kapsamda, Gaziantep'te 5 Kasım tarihinde Genişletilmiş Bölge İstişare Toplantısı yapılacak. 

MHP Gaziantep İl Başkanı Mustafa Bozgeyik, ''Cumhur İttifakı adaylarının kazandığı belediyelerin sayısını artırmak öncelikli hedefimizdir'' diye konuştu.

F93niaKXkAAbkPp

İl Başkanı Mustafa Bozgeyik, MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım, MYK üyesi Gaziantep Milletvekili Sermet Atay, Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Özyavuz, Hatay Milletvekili Lütfü Kaşıkçı, Kilis Milletvekili Mustafa Demir ve MYK üyesi Ali Fuat Kardaş'ın katılımı ve Mardin, Şanlıurfa, Adıyaman, Osmaniye, Hatay,  Kilis il ve ilçe Teşkilatları, Belediye başkanları, il genel ve belediye meclis üyelerinin katılacağını söyledi.

1681923400

İşte Gaziantep’te günün defin listesi! 04 Aralık 2023 Pazartesi İşte Gaziantep’te günün defin listesi! 04 Aralık 2023 Pazartesi

MHP Gaziantep İl Başkanı Mustafa Bozgeyik, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin talimatlarıyla başlatılan, MHP Genel Merkezi tarafından organize edilen “2024’e Doğru Diyar Diyar Anadolu” temalı Gaziantep Genişletilmiş Bölge İstişare Toplantısının geniş bir katılımla organize ettiklerini söyledi.

Bozgeyik, 2024 yılının Mart ayında yapılacak olan seçimlerin Cumhur İttifakının ve MHP’nin zaferiyle sonuçlanacağından hiç şüphe duymadığını belirtti.

Başkan Bozgeyik,  sözlerini şöyle sürdürdü:

''5 Kasım 2023 Pazar günü Şehitkamil kültür merkezinde saat 12.00 de MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım, MYK üyesi Gaziantep Milletvekili Sermet Atay, Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Özyavuz, Hatay Milletvekili Lütfü Kaşıkçı, Kilis Milletvekili Mustafa Demir ve MYK üyesi Ali Fuat Kardaş'ın katılımı ve Mardin, Şanlıurfa, Adıyaman, Osmaniye, Hatay,  Kilis il ve ilçe Teşkilatları, Belediye başkanları, il genel ve belediye meclis üyelerinin katılımı ile "2024'E doğru, diyar diyar Anadolu temalı Genişletilmiş bölge istişare toplantısı düzenlenecek,  31 Mart 2024 tarihinde yapılacak Mahalli İdareler genel Seçimlerine yönelik çalışmaların müzakeresi. Yerel ve Bölgesel manada sahadaki gözlem ve tesbitlerin masaya yatırılması gibi konuların istişare edileceği geniş kapsamlı toplantı olacak. Tek amacımız Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’yi en iyi şekilde temsil etmek ve üç hilale layık olabilmek, bizlere en büyük şereftir. Bunun gururunu yaşıyoruz. Milliyetçi Hareket Partisi, Türkiye’nin sigortasıdır. 2024 yılının Mart ayında yapılacak olan seçimlerin, inşallah Cumhur İttifakının ve Milliyetçi Hareket Partisi’nin zaferiyle sonuçlanacağından hiç şüphe duymuyorum.''