İstanbul Bebek sahilinde ulu orta cinsel ilişkiye giren bir çift şoke etti. Çiftin sahil kenarında herkesin önünde yaptığı gayri ahlaki ilişki anının videosu sosyal medyaya da düştü. İstanbul Valiliği konuya ilişkin son dakika açıklaması yaparak gözaltıların olduğunu duyurdu.

İstanbul Bebek sahilinde çekilen bir video görüntüsü sosyal medyanın gündemine düştü. Görüntüler, 30 Mayıs 2022 Pazartesi günü halka açık bir alanda kayda geçti.

O Alçaklar Yakalandı!  Azez'de Türk bayrağı yakan 2 kişi yakalandı O Alçaklar Yakalandı! Azez'de Türk bayrağı yakan 2 kişi yakalandı

Bir kadın ile bir erkek sahil kenarında herkesin gözü önünde cinsel ilişkiye girdi. O anın video kaydı twittera düşünce görüntülerdeki kişilerin yabancı uyruklu olduğu öne sürüldü. İstanbul Valiliği'nden gelen son dakika açıklamayla söz konusu kişilerin Türk olduğu ve kalın bir sabıkaya sahip oldukları ortaya çıktı. 

Bebek sahilinde cinsel ilişki şoku! - B Gazete

Sabıka kayıtları çıktı
Ö.K. isimli kişinin 'Uyuşturucu kullanmak, çocuk istismarı, görevli memura mukavemet' gibi suçlardan 11 sabıkası, C.M.T. isimli kişinin ise 'Hayasızca Hareket, Kasten Yaralama' suçlarından 8 sabıka kaydı bulunuyor. 

İlk ifadeleri ortaya çıktı
Gözaltına alınan şüpheliler Carmen Maria T. ve Özgür K.'nin ilk ifadeleri ortaya çıktı. Şüphelilerden Carmen Maria T.'nin "Biz dans ediyorduk" dediği, Özgür K.'nin ise suçlamayı kabul ettiği öğrenildi.