Sosyal Tesislerinde ve Gençlik Merkezlerinde her yaştan vatandaş için çeşitli imkânlar sunan Şahinbey Belediyesi geleceğin ressamlarını yetiştiriyor. Binevler Sosyal Tesisinde eğitim alan ilköğretim ve ortaokul öğrencilerinden oluşan kursiyerler akrilik, karakalem, guaj, kuru ve sulu boya teknikleri ile yaptığı resimleri sergilediler.

Resimler Büyük İlgi Gördü

Minik öğrencilerin renkli dünyaları ile yaptığı ve sergilediği resimler çevredeki vatandaşlar ve kursiyerler tarafından yoğun ilgi gördü.

Gaziantep’te trafik uyarı işaret levhası hırsızlığı kamerada Gaziantep’te trafik uyarı işaret levhası hırsızlığı kamerada

Çocukları için Şahinbey Belediyesi’nin Gençlik Merkezleri’nde ve Sosyal Tesisleri’nde çok güzel imkânlar sunulduğunu ifade eden vatandaşlar “Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu çocuklarımızın eğitimi için kitaplar, setler ve kırtasiye malzemeleri hediye ediyor. Ayrıca sosyal tesislerde hem büyükler hem de çocuklarımız için bir çok kurslar ve imkânlar veriliyor. Çocuklarımız eğitim gördükleri kursta resim yapmayı öğrenip sergi açtılar onlarla gurur duyuyoruz” diye konuştular.