Sur Belediyesi'nde Atatürk'e ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaret! Bir kişi gözaltına alındı Sur Belediyesi'nde Atatürk'e ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaret! Bir kişi gözaltına alındı
 • ATV ekranlarının sevilen programı Müge Anlı İle Tatlı Sert'te kan donduran bir olay ele alındı.
 • Programa başvuran 18 yaşındaki Nehir isimli kadın, dini nikahlı kocasının annesiyle kaçtığını iddia etti.
 • 18 yaşındaki Nehir, resmi nikahı olmadığı Selahattin ile bir süredir aşk yaşadığını ve ilişkilerinden bir bebekleri olduğunu söyledi.

Müge Anlı da neye uğradığını şaşırdı! Annesi kocasıyla kaçan genç kız olayın detayını anlattı - Resim : 1

"24 YAŞINDAKİ SEVGİLİM 40 YAŞINDAKİ ANNEMLE KAÇTI"

 • 18 yaşındaki Nehir, "24 yaşındaki sevgilim, 40 yaşındaki annemle kaçıp bana hakaretler etti. Kaçtıktan sonra bana attığı mesajlarda 'Biz birbirimizi sevdik, sen bana vermediğin ilgiyi annen verdi. Sen onun tırnağı bile olamazsın. Kaçmamızı annen istedi, biz mutluyuz. Allah mutluluğumuzu bozmasın' dedi." sözleriyle dinleyenleri şoke etti.

1 YAŞINDA BEBEĞİ VAR

 • 1 yaşında bebeği olduğunu söyleyen Nehir, anne ve sevgilisinin kaçarken kendisinin biriktirdiğini 2 burma bileziği ve 11 bin TL'yi de aldıklarını da sözlerine ekledi.

TİKTOK VİDEOLARI ŞOKE ETTİ

 • Kaçan ikilinin TikTok'ta birbirini öperken çekilen videosunu gören Müge Anlı, "Yuh devenin nalı. Bana izlettiklerinde inanmadım Nehir olduğunu düşündüm. Filtrelerle kendisini öyle bir yapmış ki ben tanıyamadım. Bu nitelikli dolandırıcılık." dedi.

Müge Anlı da neye uğradığını şaşırdı! Annesi kocasıyla kaçan genç kız olayın detayını anlattı - Resim : 2

"KAÇMADIM SADECE ONA YARDIMCI OLDUM"

 • Canlı yayına bağlanan Selahattin, "Ne o beni mutlu edebildi ne de ben onu. Ben kaçmadım sadece ona yardımcı oldum. O TikTok'taki görüntüler normal, Şirin hep böyle videolar çekiyordu zaten. Ben de sıcakkanlı biriyim. Ben onu Adana'ya götürüp bıraktım. O videolar çok önceden çekildi Nehir de biliyor onları." diyerek olayı reddetse de Müge Anlı "Başlatma sıcakkanlılığından. Sen bu kadınla kaçtın mı kardeşim? Bir şey yapıyorsan da delikanlı gibi arkasında dur." diye bağırdı.

Müge Anlı da neye uğradığını şaşırdı! Annesi kocasıyla kaçan genç kız olayın detayını anlattı - Resim : 3

"DÜŞMANIM OLSA BÖYLE YAPMAZDI"

 • Nehir telefondaki sevgilisine "Sen geliyordun, annemle benim ortamızda yatıyordun. Bana dönüp uyumak yerine ona dönüp uyuyordun" dedi ve ekledi:
"Düşmanım olsa böyle yapmazdı, öz annem beni sırtımdan bıçakladı. Boynumu kılıçla kesip bir köşeye attı. 18 yaşındayım ama hiçbir şeye hevesim kalmadı. Ölürsem çocuğuma kim bakacak diye ameliyat olmuyorum. Bileğimdeki cumhuriyeti çıkarıp gözümün önünde annemin koluna taktı. Kafama silahla vurdu, bıçakla saldırırdı. Ufak bir tartışmamızda beni boğmaya çalıştı ama annesi ve babası durdurdu."

 "ANNE CANLI YAYINA BAĞLANDI"

 • Müge Anlı canlı yayına bağlanan anneye ise "Sen kızının çocuğunun babasıyla mı kaçtın?" diye sorunca Şirin ise "Damadın yanında değilim ben. Kızım iftiracı. Benim de kadın haklarım var." dedi.
 • "Ne hakkın var ya? Kadın haklarını sapıttırmayalım. Bunun kadın hakkıyla alakası yok. Kadının hakkı varsa senin dört yaşındaki çocuğunun hakkı ne, kızının hakkı ne? Bunlar kadın değil mi?" şeklinde tepki gösteren Müge Anlı sinirlerine hakim olmaya çalışırken Şirin "4 yaşındaki çocuğumu istedim vermediler" dedi.

Müge Anlı da neye uğradığını şaşırdı! Annesi kocasıyla kaçan genç kız olayın detayını anlattı - Resim : 4

"ANNEM BANA ŞAHİN'DEN HAMİLE OLDUĞUNU KENDİSİ SÖYLEDİ"

 • Şirin'in eşi Savaş da "Kendi damadından çocuk yapacağın da mı yalan?" deyince Nehir de "Annem bana kendisi söyledi, 'Selahattin'den bir aylık hamileyim ben' dedi" açıklamasıyla ağızları açık bıraktı.