Galatasaray’ın Tottenham Hotspur’dan sezon sonuna kadar kiraladığı Tanguy Ndombele, imza töreninde yaptığı açıklamada, "Galatasaray ile birçok başarı kazanmak istiyorum ve bunun için savaşacağım" dedi.

Galatasaray, Tottenham Hotspur'dan transfer ettiği Fransız orta saha oyuncusu Tanguy Ndombele’yi bu videoyla açıkladı.

Transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray, Premier Lig ekibi Tottenham Hotspur’dan 1 yıllığına satın alma opsiyonlu bedelsiz geçici transferi konusunda anlaşmaya vardığı Tanguy Ndombele ile sözleşme imzaladı. Dün İstanbul’a gelen 26 yaşındaki futbolcu bugün hastanede sağlık kontrolünden geçtikten sonra kendisini sarı-kırmızılı renklere bağlayan imzayı attı.

Okan Buruk: "Ligdeki iyi performansımızı Şampiyonlar Ligi’nde de devam ettirmek istiyoruz" Okan Buruk: "Ligdeki iyi performansımızı Şampiyonlar Ligi’nde de devam ettirmek istiyoruz"

İmza töreninde kulüp televizyonuna açıklamalarda bulunan Ndombele, "Galatasaray’da olduğum, burada oynayacağım için çok mutluyum. Bakambu ile arkadaşız, kulüp hakkında iyi şeyler söyledi. Şampiyonlar Ligi en iyilerin yeri; grubumuz zor gibi görünse de en iyisini yapacağımızı düşünüyorum. Bana göre Türkiye’nin en büyük kulübü Galatasaray. Birçok arkadaşımdan da bunu duydum. Galatasaray ile birçok başarı kazanmak istiyorum ve bunun için savaşacağım" ifadelerini kullandı.

Fransız futbolcu, Galatasaray’ın bugün UEFA’ya gönderdiği Şampiyonlar Ligi kadrosunda da yer aldı.