Nurdağı Belediye Başkanı Mehmet Yıldırır, düzenlenen törenle mazbatasını aldı. Mazbata törenine İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural, Nurdağı Belediye Başkanvekili Yakup Bahar, İlçe Başkanları ve partililer katıldı. Düzenlenen törenin ardından belediye binasına giden Yıldırır, düzenlenen Devir -Teslim Töreni ile görevi devraldı.

Nurdağı’nda devir teslim töreni

NURDAĞI’MIZA HAYIRLI OLSUN

Gaziantep'te çelik konstrüksiyondan yapılan 2 devlet hastanesinin inşası tamamlandı Gaziantep'te çelik konstrüksiyondan yapılan 2 devlet hastanesinin inşası tamamlandı

Sosyal medya hesabı üzerinden açıklamalarda bulunan Yıldırır, ‘’ Kıymetli hemşehrilerim, ilgili yetkililerimizin kamu düzeni açısından gerek gördüğü tasarrufla mazbatamızı belirttiğimiz saatten önce aldık. An itibariyle görevimizi teslim alarak Nurdağı Belediye’mizdeyiz. Öncelikle görevi teslim eden Belediye Başkan Vekili Yakup Bahar beye çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Tüm hemşehrilerimi bu saat itibariyle gün içerisinde selamlaşma ve muhabbet için Nurdağı Belediye’mize davet ediyorum. Mazbatamız vatana, millete ve Nurdağı’mıza hayırlı olsun. Rabbim utandırmasın. Hepinize çok teşekkür ediyorum’’ ifadelerini kullandı.