Galatasaray, Süper Lig'in 22. haftasında İstanbulspor'u 3-1 mağlup ederek zirve yarışındaki iddiasını sürdürdü. Maç sonrasında teknik direktör Okan Buruktransfer çalışmalarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

OKAN BURUK'TAN TRANSFER SÖZLERİ

OKAN BURUK'TAN TRANSFER SÖZLERİ

Okan Buruk, transferle ilgili olarak, "Sol bek transferi yapmak istiyoruz, Angelino'nun ayrılacak gibi görünüyor. Sacha Boey'in ayrılmasından yana değilim. Önemli bir teklif gelirse, bunu başkan ve yönetim kurulu değerlendirir. Kararlarına saygı duyacağız. Sacha Boey'in durumu net değil. Uzun zamandır ilgilenen kulüpler var. Birçok oyuncumuza ilgi var. Son kararı yönetim verecek." ifadelerini kullanmıştı.

LİSTE BAŞI: RIDVAN YILMAZ

LİSTE BAŞI: RIDVAN YILMAZ

Sol bek pozisyonuna öncelik veren Galatasaray'da Rıdvan Yılmaz transferi için hareketlenme yaşandı. Angelino'nun ayrılmasının kesinleştiği Aslan, sol bek için Rıdvan Yılmaz'ı listenin başına aldı.

OKAN BURUK TELEFONLA GÖRÜŞTÜ

OKAN BURUK TELEFONLA GÖRÜŞTÜ

Okan Buruk ile telefonda görüşen ve kiralık olarak sarı-kırmızılı takıma gelmeye olumlu yaklaşan Rıdvan, sözleşmeye opsiyon maddesi istemediği ifade edildi.

2027 YILINA KADAR SÖZLEŞMESİ VAR

2027 YILINA KADAR SÖZLEŞMESİ VAR

İskoçya'da Rangers formasıyla 16 maça çıkan ve 2 gol atan milli oyuncunun kulübüyle olan sözleşmesi 2027 yılına kadar devam ediyor. Rıdvan Yılmaz'ın güncel piyasa değeri ise 4.5 milyon Euro olarak belirtiliyor.