Selahattin Paşalı'nın başrolünde yer aldığı "Ömer" dizisinin merakla beklenen fragmanı izleyici ile buluştu. Selahattin Paşalı'nın fragmanda ezan okuduğu anlar tüyleri diken diken etti. Ünlü oyuncu sosyal medyada gündem oldu. Paşalı'nın performansı yorum yağmuruna tutuldu.

Selahattin Paşalı, Gökçe Bahadır, Barış Falay ve Merve Dizdar gibi birbirinden ünlü isimlerin başrollerini paylaştığı Star TV ekranlarında yayınlanacak olan "Ömer" dizisinin ilk fragmanı ekrana getirildi. Yapımcılığını OGM Pictures'ın üstlendiği dizinin yayın tarihi henüz açıklanmadı.

Senaryosunu Gülizar Irmak'ın yazdığı Ömer dizisinin ilk fragmanında Selahattin Paşalı'nın ezan okuduğu anlar gündem oldu. Sahnede kendi sesini kullanarak dikkat çeken Paşalı, performansıyla da tam not aldı. İsrail dizisi Shitsel'den uyarlanan Ömer'in tam konusu ise henüz bilinmiyor.

Türk oyuncular Mısır’ın en ünlü tatil merkezinde buluştu Türk oyuncular Mısır’ın en ünlü tatil merkezinde buluştu

Ömer Dizisi Oyuncuları

Dizide başrollerin yanı sıra Gülçin Kültür, Zerrin Sümer, Melike Güner, Emre Taşkıran, Muharrem Türkseven, Metehan Parıltı, Gamze Karaduman gibi başarılı isimler de yer alıyor.