“DEMOKRATİK BİR TÜRKİYE ANCAK EMEĞİN BİRLİĞİ İLE GERÇEKLEŞİR”
Başkan Reisoğlu, demokratik bir Türkiye için emeğin ve dayanışmanın önemine vurgu yaparak, işçilerin hak ve adalet mücadelesinde parti olarak  her zaman onların yanlarında olduklarını belirtti. 

Whatsapp Image 2024 05 01 At 11.58.39

1 MAYIS EMEK VE DAYANIŞMANIN EN ANLAMLI SİMGESİDİR”

GAÜN’de geleneksel “Tıp Bayramı Turnuvaları Ödül Töreni” düzenlendi GAÜN’de geleneksel “Tıp Bayramı Turnuvaları Ödül Töreni” düzenlendi

Başkan Reisoğlu, yaptığı açıklamada, "1 Mayıs, emeğin ve işçi dayanışmasının simgesidir. Bu önemli günde, işçilerin kazanılmış hakları için mücadelelerini destekliyoruz ve onların yanında olduğumuzu bir kez daha vurgulamak istiyoruz. Herkesin insanca yaşamak için adil bir ücret, güvenli çalışma koşulları ve sosyal adalet talep etme hakkı vardır" dedi.

“MÜCADELE DAHA  İLERİYE TAŞINMALI”
Başkan Reisoğlu, 1 Mayıs'ın işçi sınıfının mücadele tarihinde özel bir yere sahip olduğunu belirterek, geçmişte yaşanan zorluklara rağmen bugün elde edilen kazanımların korunması ve daha da ileriye götürülmesi gerektiğini vurguladı.

“EMEK EN YÜCE DEĞERDİR”
 Reisoğlu, "CHP olarak, emekçilerin hak ve taleplerinin her zaman savunucusu olacağız. 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü kutlarken, işçi kardeşlerimize güçlü ve mücadele dolu bir gelecek diliyoruz" şeklinde konuştu.