Süper Loto’da şimdiye kadar verilen en yüksek ikramiye olan 207 milyon 314 bin 50 lirayı, Kahramanmaraş Dulkadiroğlu’ndan oynayarak 6 bilen talihliye çekini; banka yetkilisi ve Sisal Şans yetkilisi teslim etti. 207 milyon 314 bin 50 lira tutarındaki büyük ikramiye 4, 11, 19, 26, 39, 57 sayılarına isabet etti.

Kahramanmaraş’ın Dulkadiroğlu ilçesinde ikamet eden talihlinin bir depremzede olduğu öğrenildi. Babası eski bir ayakkabı tamircisi, kendisi de emekli bir tarım işçisi olan talihlinin, deprem nedeniyle evleri ağır hasar alınca çocuklarıyla birlikte tek odalı ufak bir evde yaşamaya başladığı ve ekonomik zorluk çektiği ifade edildi.

Sevgililer Günü'nde Eşine Çok Pahalı Bir Hediye Alan Kadın Sosyal Medyada Viral Oldu Sevgililer Günü'nde Eşine Çok Pahalı Bir Hediye Alan Kadın Sosyal Medyada Viral Oldu

Çekilişten bir gün önce 20 Ocak Cumartesi günü bayiye giderek, rastgele işaretlediğini söylediği sayılarla dört kolon Süper Loto oynayan talihlinin oynadığı son kolona rekor ikramiye isabet etti.