Güne, Seyrantepe Aile Merkezi’nden yararlanan kadın kursiyerleri ziyaret ederek başlayan Cumhur İttifakı’nın Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Rıdvan Fadıloğlu, daha sonra Seyrantepe Taksi Durağı şoförlerini ziyaret etti. Başkan Fadıloğlu, Gaziantep Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ünal Akdoğan ziyaretinden sonra FORUM AVM’de ziyaretler gerçekleştirdi. Fuar Taksi Durağı şoförleri ziyareti sonrası Ahmet Yavuz, Sevda Altan, Filiz Yılmaz ile Hasan Oğuz’u evlerinde ziyaret eden Başkan Fadıloğlu, aksam saatlerinde Gönül Sohbetleri programı kapsamında İbrahimli Spor Merkezi’nde, bölgede yaşayan vatandaşlarla bir araya geldi.

AB Komisyonu üyesi Ferreira, Nurdağı'nda depremzedeleri ziyaret etti: AB Komisyonu üyesi Ferreira, Nurdağı'nda depremzedeleri ziyaret etti:

Fadıloğlu1 (9)

Cumhur İttifakı’nın Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Rıdvan Fadıloğlu’na ziyaretlerinde; AK Parti Gaziantep Milletvekilleri Derya Bakbak, İrfan Çelikaslan, AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, AK Parti Şehitkamil İlçe Kadın Kolları Başkanı Hülya Kılıç ile AK Parti Şehitkamil İlçe Gençlik Kolları Başkanı Yakup Beşe eşlik etti.

Fadıloğlu1 (8)

Çözüm Üretmek Adına Sorunlarını Dinliyoruz

Vatandaşa hitaben konuşan Başkan Rıdvan Fadıloğlu, şöyle konuştu: “Ülkemizdeki hızlı gelişimle birlikte, vatandaşımızın ve şehrimizin ihtiyaçları da değişti. Şehitkamil Belediyesi olarak belirlediğimiz belediyecilik vizyonu, bugünün değişen taleplerini daha kolay ve kapsamlı bir şekilde karşılamak ve geleceğin ihtiyaçlarına hazırlanmak amacını taşıyor. Milletimizi çağın ötesine taşıyacak vizyon sahibi bir belediyecilik anlayışıyla insanlarımızın olası ihtiyaçlarını önceden görüp çözüm ürettik. Şehrimizi ileriye taşımak için geleceğe yönelik stratejiler geliştirdik ve daha iyisi için adımlar attık. Kamuoyu yararını ön planda tutarak şehre değer katan hedeflerimiz doğrultusunda çalışmalarımıza devam ediyoruz. Değişen dünyanın farkında olarak yaşadığımız şehrimizi, dünya şehirleriyle yarışır hale getirecek marka değeri yüksek bir şehre dönüştürdük.

Fadıloğlu1 (17)

Milletimizin gelecekteki ihtiyaçlarını öngörme ve bu ihtiyaçlara yönelik çözümler üretme vizyonumuzu, “insan odaklı” bir anlayışla daha da ileriye taşıyacağız. İşte bu noktada halkımızın desteğine ihtiyacımız var. Bugüne kadar bize inanan ve güvenen vatandaşlarımızı gün boyu ziyaret ederek yapacağımız çalışmaları anlatıyoruz. Uygulayacağımız projelerle ilgili istişareler yapıyoruz ve varsa çözüm üretmek adına sorunlarını dinliyoruz. İnanıyorum ki halkımız, son 23 yıldır devam eden istikrar ve büyümeyi desteklemekten yana tavır koyacaktır. Tüm hemşehrilerime, bugüne kadar vermiş oldukları destek için gönülden teşekkür ediyorum. Tüm çalışma arkadaşlarımla birlikte milletimizin hizmetkârı olmaya devam edeceğiz.”