Suç örgütü liderliğinden hüküm giyen Sedat Peker'e yönelik tehdit videolarıyla tanınan Cenk Çelik, İstanbul'un Ümraniye ilçesinde sokakta yürüdüğü sırada başından vuruldu. Olayın ardından Çelik'in sonrası 2020'de çektiği bir video sosyal medyada yeniden gündem oldu.

ARKASINDAN GELİP KURŞUN YAĞDIRDI

Olay, Ümraniye Atatürk Mahallesi Bülbül Sokak'ta saat 14.30 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre, 48 yaşında olan Cenk Çelik'e sokakta yürüdüğü sırada arkasından gelen bir şahıs silahını çıkarıp ateş etmeye başladı. Kurşunların hedefi olan Çelik kanlar içerisinde yere yığılırken, şüpheli olay yerinden hızla kaçtı.

Sedat Peker'e tehdit videosu çeken Cenk Çelik, İstanbul'da kafasından vurularak öldürüldü

AĞIR YARALANDI

Kafasına isabet eden 2 kurşunla ağır yaralanan şahsa ilk müdahaleyi çevredeki vatandaşlar yaptı. İhbar üzerine olay yerine sağlık ve polis ekibi sevk edildi. Ağır yaralanan şahıs, sağlık ekiplerince hastaneye kaldırıldı. Polis ekipleri şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.

Öte yandan yaralının yerde yattığı ve çevredeki vatandaşların müdahale etmeye çalıştığı anlar bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.

ESKİ VİDEOSU YENİDEN GÜNDEM OLDU

Suç örgütü liderliğinden hüküm giyen Sedat Peker'e yönelik tehdit videolarıyla tanınan Cenk Çelik'in 2020'de çektiği bir video sosyal medyada yeniden gündem oldu.

Borsada dolandırıcılığın detayları ortaya çıktı Borsada dolandırıcılığın detayları ortaya çıktı

Görüntülerde Çelik, "Merhaba ben yine Cenk Çelik. Bu benim son videom olacak. Bir daha video çekmeyeceğim. Bu Sedoş'un... Küfür de etmeyeceğim. Burası Ümraniye'nin meydanı. Tam burası. Sabaha kadar biz bunları kovalıyoruz. Eninde sonunda Peker'e sırtını dayayan tayfadan 3-5 kişiyi ezeceğim. Akılları başlarına gelecek" dedi.

Sedat Peker'e tehditleriyle tanınıyordu! Başından vurularak öldürülen Cenk Çelik'in eski bir videosu yeniden gündem oldu

Sedat Peker'e tehditleriyle tanınıyordu! Başından vurularak öldürülen Cenk Çelik'in eski bir videosu yeniden gündem oldu