Gaziantep siyaset ve iş dünyasının tanınan isimlerinden Ayıntap Reklam&İnşaat A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Erdoğan’ın oğlu Emin ile  Afrin Jenaratör Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Afrin’in kızı İlayda dillere destan bir kır düğünü ile hayatlarını birleştirdiler.

GAİB’den Üst Üste Üçüncü Ayda Da 1 Milyar Dolar İhracat GAİB’den Üst Üste Üçüncü Ayda Da 1 Milyar Dolar İhracat

Milletvekilleri, sanayici ve iş adamlarının yanı sıra il dışından misafirlerinde büyük ilgi gösterdiği düğünde, ünlü sanatçı Maral muhteşem türküleriyle konuklara rüya gibi bir gece yaşattı. 

 NİKAH MERASİMİ RENKLİ GEÇTİ


Emin ve İlayda çiftinin Kent Ormanı Ceremony Luxury Wedding Havuz başındaki kır düğününde, nikah merasimi renkli anlara sahne oldu. Çiftin şahitliklerini, Ak Parti Gaziantep Milletvekilleri İrfan Çelikaslan, Mesut Bozatlı, CHP Gaziantep Milletvekili  Melih Meriç, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Halil Uğur, Acarsan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Selim Acar, Altunkaya Holding Ceosu Azat Özel, Milat Halı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaplan, Akanlar Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Seyit Akan, Demirsoy Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Salih Demirsoy, BMS Holding Yönetim Kurulu üyesi Serdar Toy, Bedir Un Yönetim Kurulu Başkanı Nizamettin Yılmaz, Şanlıurfa İzol Aşireti mensubu Ali ihsan İzol, Serdar Akgöz ve Zeynel Kartal yaptılar. 

EVLİLİK CÜZDANINI SELİM ACAR VERDİ


Nikah merasiminde çiftlerin evlilik cüzdanını, Acarsan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Selim Acar verdi. Evlilik cüzdanını gelin hanıma teslim eden Acar, ‘’En iyi hanımlar saklar. Bir ömür boyu mutluluklar diliyorum’’ dedi. 
Nikah merasiminde söz alan  Ak Parti Gaziantep Milletvekilleri İrfan Çelikaslan, Mesut Bozatlı, CHP Gaziantep Milletvekili  Melih Meriç ise, çiftlere evliliğe ilişkin kısa birer konuşma yaparak, önemli tavsiyelerde bulundular. Nikah merasiminin ardından Emin ve İlayda çifti şahitlerle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler. 

4aace135-5d00-445c-8e87-e55ba27b4d8f

ÜNLÜ SANATÇI MARAL TÜRKÜLERİYLE ÇOŞTURDU
Emin ve İlayda çiftinin masallara konu olacak düğününde ünlü sanatçı Maral sahne aldı. Birbirinden güzel türkülerle konuklara keyif dolu bir gece yaşatan Maral, bilinen halay türküleriyle de düğünü adeta bir şölene çevirdi. Emin ve İlayda çifti konuklarla birlikte muhteşem eserler eşliğinde gönüllerince eğlendiler. 

ORGANİZASYON TAM NOT ALDI


Tüm hazırlıkları Güneray Davet Organizasyon tarafından yapılan düğünde davetliler gösterilen ilgiye ve hizmette tam not verdi. Sahne dekorundan masa tasarımına, servislerden genel tasarıma kadar tüüm ince detayların düşünüldüğü kır düğününü organizasyonuyla tam not aldı. 

ERDOĞAN İKİ AİLE ADINA TEŞEKKÜR ETTİ


Düğün merasiminde konuklarla yakından ilgilenen Ayıntap Reklam&inşaat A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Erdoğan nikah merasimi sonrası katılımcılara teşekkür ederek şunları söyledi: ‘’Bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan değerli milletvekillerimize, iş dünyasının çok değerli isimlerine, mazeretleri dolayısıyla düğünümüze katılamayan ancak gerek telefonla arayarak gerekse telgraf göndererek mutlu anımıza ortak olan eski ve yeni milletvekillerimize, belediye başkanlarımıza, oda ve dernek başkanlarımıza iki aile adına teşekkür ediyorum.’’