Ümit Özat'tan Okan Buruk'a sert sözler! Ümit Özat'tan Okan Buruk'a sert sözler!

Ülkemizde büyük yıkımlara neden olan 6 Şubat depremlerinin ardından Hatayspor da zor günler yaşadı ve yaşamaya da devam ediyor.

TFF'den Hatayspor'a haciz şoku - Resim : 1

Geçen sezon ligden çekilen bu yıl ise mücadelesine kaldığı yerden devam eden Hatayspor, ateş hattından kurtulmanın hesaplarını yaparken kötü haberler de peş peşe geliyor.

TFF HACİZ GÖNDERDİ

Bu yaşanan sıkıntılı sürecin üzerinde bu kez TFF'den haciz kararı çıktı.

Yağız Sabuncuoğlu'nun haberine göre TFF, sezonun bir kısmında Riva Tesisleri'nde kamp yapan ve şu ana dek konaklama ücretini ödeyemeyen Atakaş Hatayspor'a haciz gönderdi.

TFF'den Hatayspor'a haciz şoku - Resim : 2

ERCE'DEN KAŞAR EKMEK SÖZLERİ!

Teknik direktör Volkan Demirel'in ayrılığı sonrası tecrübeli kaleci Erce Kardeşler'in içinde bulundukları durumu anlatması büyük yankı uyandırdı.

TFF'den Hatayspor'a haciz şoku - Resim : 3

Beş ay boyunca kulüpte kaşar ekmek yediklerini ifade eden Erce şu ifadeleri kullandı: Sezon başından beri çok yalnız kaldık. Sahamız olmadı. Tesisimiz olmadı. Paramız olmadı. Bir kulübün bu kadar sahipsiz kaldığını ilk defa gördüm. Düşünebiliyor musunuz bir futbol takımı basket idmanı yaparak maçlara hazırlanıyor. Böyle bir şey olabilir mi? 5 aydır kaşar ekmek yiyoruz. Kaşar ekmek yiyerek, idmanlardan sonra duş almadan evimize gidiyoruz. 1.5 saatlik yolu söylemiyorum bile. Çok üzülüyorum. Tek isteğim Hatayspor'un ligde kalması. Ben Hatay halkı için buradayım. Volkan hoca da yalnız kaldı. Hocalık yapamadı. Hocalıktan başka her şeyi yapmaya çalıştı çünkü. Buraya kadar geldiysek Volkan hoca sayesindedir.

TFF'den Hatayspor'a haciz şoku - Resim : 4