Avrupa’nın en iyi hokey takımları arasında yer alan Gaziantep Polisgücü Spor kadın ve erkek hokey takımları THF Süper Ligi Play Off karşılaşmaları için gittikleri Kırklareli’ne rakiplerine şans tanımayarak ilk maçlarını farklı galibiyetlerle kazandılar. Hokey’in Sultanları olarak kamuoyunda tanınan Gaziantep Polisgücü Spor Kadın Hokey Takımı ilk maçlarında Muğla’lı rakiplerine şans tanımayarak 6-3’lük farklı bir skorla kazandı. Bugün gerçekleşen ikinci maçlarında ise İzmir 9 Eylül Kadın Hokey Takımı karşısında maçı 12-0’lık skorla kazanarak adeta sahada fırtına gibi estiler. Gaziantep Polisgücü Spor Erkek Hokey Takımı ise ilk maçında Konya Selçuklu Hokey Takımı karşısında zafer elde ederek maçı 7-1’lik skorla kazandı. Erkek hokey takımı bugün ikinci maçını Alanya Stars Erkek Hokey Takımı ile oynayacak.

1(1)

Galatasaray, Şampiyonluk Otobüsü Galatasaray Lisesi'nden Rams Park'a Gidiyor. (Canlı Yayın) Galatasaray, Şampiyonluk Otobüsü Galatasaray Lisesi'nden Rams Park'a Gidiyor. (Canlı Yayın)

THF Süper Ligi Play Off’a Kadın ve Erkek Takımları İyi Başladı

8 Mayıs’ta start alan THF Süper Ligi Play Off maçlarında kadın ve erkek takımlarını yalnız bırakmayan Gaziantep Polisgücü Spor Kulüp Başkanı Mehmet Kaplan alınan sonuçlardan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek “THF Süper Ligi Play Off’a her iki takımımız da iyi başladı. Dün ilk maçlarını kazanan takımlarımızdan bugün kadın takımımız ikinci maçından da zaferle çıkarak şampiyonluğa bir adım daha yaklaştı. Erkek takımımızda ilk maçını farklı bir skorla kazanırken bugün ikinci maçına çıkacak. Ekibimize güveniyor ve bir kez daha Gaziantep'e gerek kadınlarda gerekse erkeklerde iki Türkiye Süper Lig Şampiyonluk kupalarını kazanacağımıza inanıyoruz” dedi. 12 Mayıs 2024 tarihinde THF Süper Ligi Play Off’un final karşılaşmalarının yapılacağı ve şampiyonların şampiyonluk kupalarını alacağı da öğrenildi.