2024 Survivor All Star heyecan dolu gelişmeleriyle yakından takip ediliyor. Mavi ve kırmızı takım arasında kıran kırana mücadele devam ederken neredeyse her bölümde sakatlıklar, tartışmalar ve diskalifiyenin eşiğine gelen olaylar yaşanıyor.

Son olarak 28. Bölümüyle ekranlara gelen yarışmada acil durum konseyi yapıldı. Acun Ilıcalı, konseyde Turabi'nin sakatlığı nedeniyle Survivor'a veda ettiğini açıkladı. 

SURVİVOR ALL STAR'DA ÇİFTE VEDA:

Survivor 2024 All Star, 7 Şubat 2024 Çarşamba akşamı 28. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Yeni bölümde acil durum konseyi yapıldı. Acun Ilıcalı, konseyde yarışmaya veda eden isimleri ve yeni katılacak yarışmacıları açıkladı.

Bu gelişme sonrası hayranları, Turabi'nin yarışmaya devam etmesi için Acun Ilıcalı'ya çağrıda bulundu.

Kırmızı takımda mücadele eden Turabi Çamkıran, son dokunulmazlık oyununda yer almamıştı. Acun Ilıcalı, Turabi'nin sakatlığının tekrar nüksettiğini belirtmişti.

Mavi ve kırmızı takım arasında kıran kırana mücadele devam ederken neredeyse her bölümde sakatlıklar, tartışmalar ve diskalifiyenin eşiğine gelen olaylar yaşanıyor.

Son olarak 28. Bölümüyle ekranlara gelen yarışmada acil durum konseyi yapıldı. Acun Ilıcalı, konseyde Turabi'nin sakatlığı nedeniyle Survivor'a veda ettiğini açıkladı.

1707338269703 Screenshot 680

 TURABİ NEDEN AYRILDI

Kırmızı takımda mücadele eden Turabi Çamkıran, son dokunulmazlık oyununda yer almamıştı. 

Ülkece blok yemiştik! Türk erkekleri vefasız demişti: Sibel Kekilli, Instagram profilini Türkiye'ye yeniden açtı! Ülkece blok yemiştik! Türk erkekleri vefasız demişti: Sibel Kekilli, Instagram profilini Türkiye'ye yeniden açtı!

Acun Ilıcalı, Turabi'nin sakatlığının tekrar nüksettiğini belirtmişti.İç yan bağlarında yırtık oluştuğu tespit edilen yarışmacının en az 2 hafta dinlenmesi gerektiği açıkladı.

Survivor'da dördüncü eleme adayı belli oldu! Nagihan diskalifiye mi oldu?

Survivor All Star'da dün yaşanan olaylar nedeniyle Acun Ilıcalı resmen çıldırmış ve konseyi yarıda kesmişti.

Nagihan ile Aleyna arasında yaşanan kavga ve Nagihan'ın temasta bulunması olayları iyice çığırından çıkardı. Yarıda kalan konsey bugün yapıldı ve dördüncü eleme adayı belli oldu. Peki Nagihan diskalifiye oldu mu? İşte detaylar...

Konsey'de konuşma yapan Ilıcalı "Çok çok üzücü olaylar üst üste geldi. Geçmişte de yaşamıştık. Adeta kara bulutlar dolaşıyor diyebiliriz. Hiç istediğimiz olaylar yaşandı. Yarım kalan konsey ve devamında da krizin Survivor'ı sarması diyebiliriz" dedi.

1707341732441 En Son Ozel Haber Psd Si

NAGİHAN'IN LİMİTİ DOLDU

Nefise ve Nagihan'la ayrı ayrı konuştum ve gündem Aleyna idi. Nefise'nin yaptıklarını da kabul etmiyoruz Aleyna'ya karşı, tehditvari konuşmalar, agresif hareketler...

Kendisine aynun şu soruyu sorduk, eğer bu şekilde devam edeceksen bizim açımızdan yarışmaya devam etmem mümkün değil. Nefise bu açıdan söz verdi. Nagihan'la görüştük, Nagihana'a aynun şunları söyledim. Survivor'da bizim açımızdan limitin doldu. Bundan sonrası artık tek bir şartla olabilir. Nagihan bir daha bizim için problem olmayacaksa, agresifliğini görmeyeceksek, sana son bir şans vereceğiz ama eğer senden bu konuda en ufak bir negatif durum görürsek senin için Survivor bitecek. Bundan sonrası sana bağlı" dedik.

Kısa bir konuşma yapan Aleyna "Kendisinin bana yapılan fiziksel hareketini kabul etmiyorum. O yüzden tüm Türkiye önünde kendisinden özür bekliyorum" dedi.

NAGİHAN ÖZÜR DİLEDİ

Nagihan "Bu kadar zorlanacağımı beklemiyordum. Başta sakin bir Survivor yaşa keyfini çıkar dedim kendi kendime. Burası sayesinde hayatımda göremeyeceğim ulaşamayacağım noktalara ulaştım. Hayalini bile kuramayacağım isimlerle işler yaptım. Burası benim ekmek teknem, size çok şey borçluyum. Bu kadar çetin geçeceğini açıkçası beklmedim. Üzgünüm kendime hiç yakıştıramıyorum. Kızım da şunu söylemişti, anne lütfen orada kavga etme demişti. Burada hiç ummadığın anda gerginlikler oluyor. Sevenlerim ve kızım için burada söz veriyorum, asla eski Nagihan'ı göremeyecekler. Öncelikle başta sizden çok büyük özür diliyorum, milyon kez özür diliyorum. Ve tüm ekipten özür diliyorum. Karşı takımdan kendi takımımdan Aleyna'dan olmak üzere özür diliyorum" dedi.

NAGİHAN VE NEFİSE'YE CEZA

Acun Ilıcalı yaşanan gerginlikler nedeniyle Nagihan'a 5 ödül ceza verildiğini duyurdu. Nefise'ye de 2 ödül ceza verildi.

MUSTAFA GERİ DÖNECEK Mİ?

Nagihan "Mustafa Kemal'in 9 aylık çocuğu var ve gerçekten maddi olarak ihtiyacı var Mustafa'yı rica ediyorum geri döndürün" dedi. Acun Ilıcalı "Mustafa Kemal konsepte karşı garip bir viteste şimdi pişmanmış, biz de insanları üzmemeye kaybetmemeye karşı duyarlıyız. Bu durumu değerlendireceğiz" dedi.