Sunuculuğunu Öykü Serter'in yaptığı YouTube kanalında yayınlanan Kısmetse Olur'da yarışmacılardan Burak, dans ettiği için sinirlendiği kız arkadaşına herkesin içinde şiddet uygulayarak kolunu sıktı.

GastroANTEP Festivali’nde Sinan Akçıl Rüzgarı Esti GastroANTEP Festivali’nde Sinan Akçıl Rüzgarı Esti

Kendine Çekip Kolunu Sıktı

Yarışmada aşk yaşayan Şeyda ve Burak arasında gergin anlar yaşandı. Kız arkadaşının herkesin içinde dans etmesinden rahatsız olan Burak, hızla yanına gelip önce Şeyda'yı sertçe kendine çekti sonra da kolunu sıkarak kulağına bir şeyler söyledi. Sevgilisinden gelen şiddet karşısında neye uğradığını şaşıran Şeyda ise kolunu tutarak Buse'nin yanına gidip yaşadığı olayı anlattı.

Kısmetse Olur'da Burak, kamera karşısında Şeyda'ya şiddet uyguladı

İzleyiciler Öfkeden Deliye Döndü

Olayın ardından sakinleşen Burak ise "Bile isteye canını yakmam. Sinirlenince tepkimi göstermem lazımdı" derken Şeyda da "Tamam" diyerek konuyu kapattı. Yapım şirketinin kamera önünde yaşanan kadına şiddete sessiz kalması ve yarışmacının hiçbir ceza almaması izleyicileri kızdırdı. Burak'ın diskalifiye edilmesi gerektiğini söyleyen izleyiciler "Kör müsünüz? Reyting varsa sorun yok değil mi?" ve "Görüntüleri izleyince kanım dondu" yorumları yapıldı.

İşte Görüntüler İçin Yapılan Bazı Yorumlar...