Star TV'nin sevilen dizisi Yalı Çapkını'nda oyuncu değişiklikleri gündem oldu. Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'in başrollerini üstlendiği bu dizi, Pelin karakterinin ayrılışıyla sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Bugün, Yalı Çapkını ekibi sette buluştu ve setten paylaşılan bir fotoğraf karesi büyük ilgi gördü.

Ünlü Oyuncu Seda Fettahoğlu Parkta Ölü Bulundu! Ünlü Oyuncu Seda Fettahoğlu Parkta Ölü Bulundu!

YALI ÇAPKINI DİZİSİ SETE ÇIKTI 

Uzun süredir beklenen an, Yalı Çapkını ekibinin sete dönüşüyle geldi. Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'in performanslarıyla dikkat çektiği bu dizi, oyuncu kadrosunda yapılan değişikliklerle yeni bir soluk kazanmış durumda. Yapılan senaryo revizyonları ve oyuncu değişikliklerinin ardından, dizinin Eylül ayının ikinci haftasında izleyicilerle buluşması bekleniyor. Dizinin setinden gelen kareyi yönetmen Burcu Aptekin paylaştı.  

Yalı Çapkını dizisi sete çıktı, ilk fotoğraf ilgi gördü

YALI ÇAPKINI'NDA SENARİST DEĞİŞTİ 

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Yalı Çapkını dizisinin yeni sezon çekimleri başladı. Genç kuşağın başarılı yönetmenlerinden Burcu Alptekin‘in imza attığı dizinin sezon sonu gündeme gelen senaristinin ayrılacağı iddiası yalanlanmıştı. Ancak söylentiler yeni sezon başında yapımcının aldığı yeni karar nedeniyle gerçek oldu. Dizinin başarılı senaristi Mehmet Barış Günger ekibe veda etti. Günger’in yapım şirketinin başka bir projesini yazmaya başladığı öğrenildi.