SORUN HAVALİMANINDAN KAYNAKLI DEĞİL

Konuya dair Gaziantep Valisi Kemal Çeber tarafından yapılan açıklamada geçtiğimiz günlerde de yaşanan bir rötarın Havalimanı’ndan kaynaklı olmadığını ve havayolu şirketinden kaynaklı rötarlar yaşandığını dile getirmişti.

YILDIRIM TEPKİ GÖSTERMİŞTİ

Yaşanan rötarların ardından Türk Hava Yolları’nın yan firması olan AJet’e tepki gösteren Gaziantep Ticaret Odası Başkanı Tuncay Yıldırım, yaşanan rötarlardan dolayı milli takımı desteklemek için gidemediklerini söylemişti.

Yıldırım’ın paylaşımı şu şekildeydi:

 “Bizim Çocuklar yüreğimiz, duamız sizinle... Biz de bayrakları astık asmasına da gelemiyoruz! Çünkü Türk Hava Yolları'nın yan kuruluşu Ajet'in rötarları yüzünden planlama yapamıyoruz.”

Gaziantep'te 1 milyon 450 bin gümrük kaçağı makaron ele geçirildi Gaziantep'te 1 milyon 450 bin gümrük kaçağı makaron ele geçirildi

BİR RÖTAR DAHA

Sosyal medya da bir rötar iddiası daha ortaya atıldı. Edinilen bilgilere göre, 04.05 saatinde Gaziantep-İstanbul seferi AJet uçağı rötar ile 07.30 saatine alındı. Daha sonra kesin olmamakla birlikte 15.30 saatine alındı. Bu yaşananların ardından vatandaş tepki gösterdi.

Editör: Ahmet Oğuz Çapan