Gaziantep FK - Başakşehir Maçının Hakemi Belli Oldu Gaziantep FK - Başakşehir Maçının Hakemi Belli Oldu

Gaziantep Futbol Kulübü Tesislerinde gerçekleştirilen imza törenine, Kulüp Başkanı Memik Yılmaz, Yönetim Kurulu Üyeleri ile GKN Kargo Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Akyürek ile GKN Kargo yöneticileri katıldı.

“Bu Destek Bizler İçin Çok Değerli”

Kulüp Başkanı Memik Yılmaz yaptığı konuşmada GKN Kargo’ya teşekkürlerini ileterek, “Yaşadığımız deprem sürecinin ardından kulübümüze verilen bu destek bizler için çok değerli. GKN Kargo, son yıllarda Türk futboluna büyük bir özveriyle önemli katkılarda bulunuyor. Başta GKN Kargo yönetim kurulu başkanı Gökhan bey olmak üzere, değerli şirketi ve tüm çalışanlarına gönülden teşekkür ederim. İnşallah bu iş birliğimiz artarak devam edip, kulübümüzün başarılarında kendilerinin de payı olacaktır” dedi.

“Umut Dolu Bir Anı Paylaşmak İçin Toplandık”

GKN Kargo Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Akyürek de yaptığı konuşmada, Gaziantep Futbol Kulübüne yeni sezonda başarı dileyerek; “6 Şubat’ta depremin yarattığı acıyı ve kayıpları derinden hissediyoruz. Bugün burada sadece sevinç değil aynı zamanda umut dolu bir anı paylaşmak için toplandık. GKN Kargo olarak, Gaziantep Futbol Kulübü'nün lige geri dönüşünü ve sponsorluk anlaşmamızı kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu anlaşma, sadece bir kulübe destek vermek anlamına gelmiyor. Aynı zamanda, şehrimizin dayanışma gücünü, sporun birleştirici etkisini ve bir araya geldiğimizde neler başarabileceğimizi yansıtıyor. Bizler, sponsorluk anlaşmamızla, Gaziantep Futbol Kulübü'nün lige dönüşünde yanında olduğumuzu ifade etmek ve başarılarına katkı sağlamak için buradayız. Hep birlikte, Gaziantep Futbol Kulübü'nün geri dönüşünde ve şehrimizin geleceğinde daha büyük adımlar atmaya hazırız. Sporun ve dayanışmanın gücüyle, daha güzel yarınlara ulaşacağımıza inancımızı ifade etmek istiyorum. Bizler GKN Kargo olarak, sponsorluk anlaşmamızın ötesinde, Gaziantep’e olan bağlılığımızı ve desteğimizi en güçlü şekilde hissettirmeye kararlıyız. Yeni sezonda Gaziantep Futbol Kulübü nezdinde tüm takımlarımıza ve sporculara gönülden başarı dilerim” diyerek sözlerini noktaladı.