Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a çıkışının 104. yıl dönümü, 19 Mayıs Atatürk´ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okullarında gerçekleştirilen coşkulu kutlamalar dikkat çekti.

Gaziantep Kolej Vakfı Özel Liseleri öğrencileri tarafından hazırlanan resmi törene, GKV Mütevelli ve Yönetim Kurulu Başkanı Nüket Ersoy, GKV Mütevelli-Yönetim Kurulu Üyeleri Osman Kıratlı,  Münevver Erpolat, Kemal Küçükcan, Galip Renklidağ, İrfan Erboğa, Ali Çayırlı,  Aysel Tokatlı, Mustafa Özgün, Nurhan Tutkun, GKV Özel Okulları Genel Müdürü İsmet Tiryaki, Okul Müdürleri, idareciler, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları5 eğitim kampüsünde gerçekleştirilen törenlere saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından

GKV Özel Liseleri Müdürü Engin Biba’nın açılış konuşması ile devam eden törende “Bağımsızlığa atılan ilk adım: 19 Mayıs “ oratoryosu, zeybek gösterisi, 19 Mayıs marşlarını seslendiren “ Lise Korosu” , lise tiyatro kulübünün Atatürk’ün Gençliğe Hitabı ve Gençliğin cevabı, 10. Yıl marşı ve bayrak töreni sahnelendi.

Gaziantep'te Yasadışı Silah İmalathanesine Baskın! Gaziantep'te Yasadışı Silah İmalathanesine Baskın!

Tören sonrası gösterilerde görev alan öğrencileri kutlayan Gaziantep Kolej Vakfı Mütevelli ve Yönetim Kurulu Başkanı Nüket Ersoy etkinliklerin gerçekleştirilmesinde emeği geçen idareci, öğretmen ve öğrencilere teşekkür etti.