Gaziantep Valisi Kemal Çeber, Gaziantep FK'nın tesislerini ziyaret ederek, antrenman yapan futbolcularla ve yeni teknik direktör Marius Sumudica ile bir araya geldi.

Valilikten yapılan açıklamaya göre, tesiste Gaziantep FK Başkanı Memik Yılmaz tarafından karşılanan Çeber, antrenman sahasına geçerek teknik direktör Sumudica ve takım futbolcularıyla bir süre sohbet etti.

F5wp00fWUAATXPn

Açıklamada görüşlerine yer verilen Vali Kemal Çeber, şehir için Gaziantep FK'nin çok önemli olduğunu belirtti.

Kendisinin de futbolla ilgili olduğunu aktaran Çeber, takımın bütün futbolcularının alanlarının en iyisi olduğuna inandığını, Süper Lig'in ilk 4 haftasında şanssızlıklar yaşandığını kaydetti.

Görüşmede Şehir için Gaziantep FK’nın çok önemli olduğunu vurgulayan Vali Kemal Çeber, vatandaşlarla yaptığı sohbetlerde en önemli konunun takımın başarısı olduğunu ifade etti.

Kendisinin de futbol ile ilgili olduğunu söyleyen Çeber, takımın bütün futbolcularının alanlarının en iyisi olduğuna inandığını, ilk dört hafta şansızlıklar yaşandığını dile getirerek ilk maçlarda ligin en zorlu takımlarıyla karşı karşıya geldiklerini, bu sonucun takımın durumuyla ilgili yanılgıya düşürmemesi gerektiğini, takımın yeni hocası Marius Şumudica ile birlikte Gaziantep FK’nın ligde hak ettiği yere geleceğine inandıklarını dile getirdi.

Vali Çeber, Gaziantep için ligin Sumudica ile birlikte önümüzdeki maçla başlayacağını kaydederek futbolculara hitaben tüm şehrin enerjisi sizinle birlikte dedi. Yaşanan deprem felaketinin ardından Şehrin tekrar normale dönmesi ve acıların unutulması için de Gaziantep FK sevgisinin çok önemli olduğunu söyleyen Vali Çeber, futbolda yaşanan değişikliklerin takımın başarısı açısından önemli motivasyonlara yol açacağını bildiklerini, Sumudica ile önemli bir sinerji oluştuğunu ve şehri de çok etkilediğini dile getirdi. Vali Çeber son olarak biz sizin yanınızdayız ve bu süreçte size güveniyoruz dedi ve tüm takım oyuncularına başarılar diledi.

Çeber, takımın yeni teknik direktörü Sumudica ile birlikte Gaziantep FK'nin ligde hak ettiği yere geleceğine inandıklarını ifade etti.

F5wpyQ1WIAAC8po

Gaziantep FK için ligin, Sumudica ile birlikte gelecek maçla başlayacağını belirten Çeber, yaşanan deprem felaketinin ardından şehrin tekrar normale dönmesi ve acıların unutulması için de Gaziantep FK sevgisinin çok önemli olduğunu kaydetti.

Çeber, Sumudica ile önemli bir sinerji oluştuğunu ve şehri de çok etkilediğini belirterek, tüm takım oyuncularına başarılar diledi.

Daha sonra Çeber, takım oyuncularına ve yeni transfer edilen Nicolas N'Koulou'ya kendi elleriyle baklava ikram ederek, beraber hatıra fotoğrafı çektirdi.

Gaziantep’te 1 milyon lira değerinde kaçak cep telefonu ele geçirildi Gaziantep’te 1 milyon lira değerinde kaçak cep telefonu ele geçirildi

Gaziantep FK Başkanı Memik Yılmaz ile tesisleri de gezen Çeber, tesisin yönetim binasına geçerek, Memik Yılmaz ve yönetim ekibiyle bir süre görüşme yaptı.