Türkiye’nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu-2022 sonuçları açıklandı. Fıstık ve fıstığa dair tüm ürünleri işleyerek yurtiçi ve yurtdışına birçok ürün ihracatı yapma noktasına gelen ve kurulduğu günden bu yana istikrarlı bir şekilde büyüyerek ve gelişerek bir dünya markası haline gelen Antepsan “İSO Türkiye’nin ikinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşları arasına 239. sırada girmeyi başardı.

GAZİANTEP - Uyuşturucu operasyonunda yakalanan 2 şüpheli tutuklandı GAZİANTEP - Uyuşturucu operasyonunda yakalanan 2 şüpheli tutuklandı

Gaziantep merkezli Türkiye’de 50 bine yakın markette ürünlerinin satışa sunulduğu Antepsan, gücüne güç katmaya, ticari hacmini genişletmeye, Gaziantep’e ve de Türkiye’ye katma değer sunmaya devam ediyor. 

dc004932-12f4-4b08-8745-d47022fe283b

Fıstık ürünleri türevi ve baklava üretiminde bir dünya markası haline gelen Antepsan’ın Yönetim kurulu Başkanı Murat Bakır, " Gaziantep'in eşsiz lezzetlerini Gaziantep'ten tüm Dünya'ya gönderiyoruz. İstihdamın yanı sıra ülkeye katma değer sağlarken Dünyanın en değerli ürünlerinin başında gelen Antep fıstığının aromasını damaklara tattıracağız" dedi.