Efsane yarışma “Kim Milyoner Olmak İster?”in sunucusu, “Dadı” dizisinin Ömer Bey’i oyuncu ve sunucu Kenan Işık,9 yıl önce gittiği spor salonunda fenalaşarak dengesini kaybetmiş ve sonucunda başını çarpmıştı. Hastaneye kaldırılan Işık, dört saat süren bir ameliyatın ardından hayati tehlikeyi atlatmış ancak komaya girmişti ve bilinci kapalıydı.

Biran Damla Yılmaz bikinili pozlarıyla göz kamaştırdı! "Fizik kadın" Biran Damla Yılmaz bikinili pozlarıyla göz kamaştırdı! "Fizik kadın"

Tam 9 yıldır tedavisi süren sanatçının son durumu oldukça merak ediliyordu. Kenan Işık’ın son durumu hakkında ara ara çıkan öldüğüne yönelik haber ve paylaşımlar herkesi üzüyordu. Komada olan sanatçının son durumu merak edilirken, sağlık durumu hakkında yeni bir açıklama geldi.

Işık’ın arkadaşı Ozan Zeybek, açıklamasında ”Bakımı çok iyi. Kenan Işık’ı nasıl biliyorsanız öyle. Her gün sakal tıraşı yapılıyor, besin takviyesi alıyor. Yatan hastalarda genellikle yaralar çıkar, zayıflama olur. Ama Kenan Işık bıraktığımız gibi. Çok iyi bakılıyor. Böyle hafızalarda kaldığı gibi. Ailesi tarafından çok iyi bakılıyor” ifadelerini kullandı. Kenan Işık’ın eşi Beril Işık ise: “Kenan’ın durumunda o zamandan bu yana önemli bir değişiklik olmadı” açıklamasında bulundu.