Gaziantep Nurdağı’na "Koordinatör Vali" olarak atanan Şırnak Valisi Osman Bilgin, yaşanan olay ve son durumla ilgili şok eden açıklamalarda bulundu.Gaziantep Nurdağı’na "Koordinatör Vali" olarak atanan Şırnak Valisi Osman Bilgin: "Devletin temsilcisi olarak geç gelmiş olabilirim. Durum gördüğünüzden bildiğinizden daha vahim. Belki açıklanan rakamlardan 4-5 kat daha kötü. Devlet olarak geç gelmişsek özür diliyoruz."

Gaziantep Nurdağı’na Deprem sonrası "Koordinatör Vali" olarak atanan Şırnak Valisi Osman Bilgin: "Devletin temsilcisi olarak geç gelmiş olabilirim. Durum gördüğünüzden bildiğinizden daha vahim. Belki açıklanan rakamlardan 4-5 kat daha kötü. Devlet olarak geç gelmişsek özür diliyoruz."

Vali Bilgin, "Devletin temsilcisi olarak geç gelmiş olabilirim. Durum gördüğünüzden bildiğinizden daha vahim. Belki açıklanan rakamlardan 4-5 kat daha kötü. Devlet olarak geç gelmişsek özür diliyoruz."

Gaziantep'te 670 bin boş makaron ele geçirildi, 2 zanlı gözaltına alındı Gaziantep'te 670 bin boş makaron ele geçirildi, 2 zanlı gözaltına alındı

İşte o açıklamalar:

 Bu videoya de gözatmak isteyebilirsiniz!