Medical Point Gaziantep Hastanesi Genel Müdürü Ömer Emre Kubba, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

İYİ Parti Gaziantep’te 7’si Kadın 3 MHP eski vekili toplam 53 başvuru. Süpriz isimler var. İşte tam liste İYİ Parti Gaziantep’te 7’si Kadın 3 MHP eski vekili toplam 53 başvuru. Süpriz isimler var. İşte tam liste

Medical Point'ten yapılan açıklamada görüşlerine yer verilen Kubba, tarih boyunca gerektiğinde canları pahasına vatandaşların yardımına koşan sağlık teşkilatının, koronavirüs salgınından sonra yüzyılın felaketinde de en ön safta yer aldığını belirtti.

Kubba, "Yüzyılın felaketi olarak nitelendirilen ve 11 ilimizi etkileyen depremde, tüm vatandaşlarımıza hizmet kalitemizden ödün vermeden, sağlık çalışanlarımızla el ele, omuz omuza çalışmanın onurunu ve gururunu taşıyorum. Bu bağlamda sağlık çalışanları bilgi, gayret ve becerilerini fedakarlıkla birleştirerek doğrudan insan hayatına dokunan saygın bir mesleği icra etmektedirler. Bu zor süreçte emeğini ve desteğini esirgemeyen, yorulmak nedir bilmeyen başta hekimlerimiz olmak üzere, tüm sağlık çalışanlarımıza sonsuz şükranlarımı iletiyorum. Varlığıyla bizlere güven veren bütün sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı'nı en içten dileklerimle kutluyorum." ifadelerini kullandı.