THF 2022-2023 Kadınlar ve Erkekler Açık Alan Süper Lig  PLAY-OFF maçlarında Gaziantep Polisgücü Kadın ve Erkek Takımları yenilmezliklerini koruyarak her iki kategoride de liderliklerini sürdürüyor.

Gaziantep Tarihinde Bir İlk! Voleybol ’da Türkiye Finallerinde Yarışacak Gaziantep Tarihinde Bir İlk! Voleybol ’da Türkiye Finallerinde Yarışacak

Gaziantep Polisgücü Spor Erkek Hokey Takımı ilk maçında rakibi Doğan Hisar GSK Erkek Hokey Takımı karşısında maçı 8-0’lik skorla kazanırken ikinci maçında Suruç Belediyesi Hokey  Kulübü Erkek Hokey Takımını 8-1’lik skorla mağlup etti.

Bugün oynanan üçüncü maçında da rakibi Metpack Alanya Yıldızları Spor Kulübü Erkek Hokey Takımı karşısında maç boyunca üstünlüğünü koruyarak 5-1’lik skorla galip geldi. Alanya’da takımını yalnız bırakmayan Gaziantep Polisgücü Spor Kulübü Başkanı Mehmet Kaplan yaptığı değerlendirmede gerek kadın gerekse erkek takımlarının süper ligde yenilmezliklerini koruyarak namağlup unvanla liderliklerini sürdürdüklerini.

Her iki takımında son iki maçı kaldığını ve 20 Mayıs 2023 tarihinde oynanacak son maçlarının ardından bir kez daha Türkiye Şampiyonluk kupasını Gaziantep’e kazandıracaklarını ifade ederek sporcularını ve teknik heyeti kutladı.