2017 yılından bu yana öğrencilere karne hediyesi olarak spor ayakkabısı hediye eden Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu bu yıl da dağıttığı spor ayakkabılar ile birlikte bu sayıyı 1.088.000’e çıkarttı. Öğrencileri spora teşvik etmek ve ödüllendirmek adına yapılan proje kapsamında Şahinbey Belediyesi önümüzdeki yıllarda da spor ayakkabısı dağıtımı gerçekleştirecek.

VİDEO HABER / Drift attı, cezası ağır oldu: Otomobil trafikten men edildi VİDEO HABER / Drift attı, cezası ağır oldu: Otomobil trafikten men edildi

Gençlerimizin Spor Yapmalarını İstiyoruz

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, öğrencilerin her zaman spor yapmaları yönünde tavsiyelerde bulunarak “Şahinbey Belediyesi olarak gençlerimize spor ayakkabısı hediye etmeye devam ediyoruz. Dağıtımını yaptığımız spor ayakkabısı ile birlikte 2017 yılından buyana 1.088.000 adet spor ayakkabısını gençlerimize hediye ettik. Amacımız gençlerimize spor ayakkabısı hediye ederek, spor yapmasını sağlamak. Böylelikle gençlerimizin obeziteden uzak kalıp yaz tatillerini sporla geçirmesini sağlıyoruz. Hediye ettiğimiz ayakkabılarda öğrencilerimize numara ve renk seçme imkânı sunuyoruz” dedi.