Aynı zamanda Reform Haber ailesinin bir ferdi olan ve sitemizde köşe yazarlığı da yapan yazarımız, okumayı çok seven fırsat bulduğu her anda kendini kitap okumaya adapte eden Ali Şahin ayrıca Yurt dışında ki süre içerisinde Ülkemiz ve doğduğu şehir ile bağlarını koparmadan gelişen hayat iklimini sorgulamaya ve tahlil etmeye devam etmiş. 

Polateli ilçesi Kızılgöl köyü nüfusuna kayıtlı olan Ticaret,iş,sanat,spor dünyasının yakından tanıdığı Ali Şahin şimdiye kadar yayınladığı 4 eser bulunmakta. Ali Şahin'in 5. eseri ise önümüzde ki ay içerisinde okuyucular ile buluşacak. 

Ali şahin'in kaleme aldığı eserler ise şunlar, 

Zeynep, Hayat şehir insan, İnsanlığın 100'ü, Uzakta ki Türkler.. 

Kitap Okuyucuları www.kitapperonu.com adresinden kitaplara ulaşabilirler..

ALİ ŞAHİN kimdir?

09.06.1970'te Kilis , Kızılgöl köyünde doğdu . Gaziantep Ticaret Lisesini bitirdikten sonra, Akdeniz üniversitesi Ekonomi bölümünde mezun oldu. 

Gaziantep'te çocuklar geleneksel oyunlarla güzel zaman geçirdi Gaziantep'te çocuklar geleneksel oyunlarla güzel zaman geçirdi

Kazakistan KAZKU Üniversitesinde Yüksek Lisansını tamamladı. Yayınlanmış 500 ‘ün üzerinde makalesi olup, dünyadaki bilinmeyen Türkler ile ilgili çalışmaları devam etmektedir. Şu ana kadar yayınlanmış dört kitabının yanında önümüzdeki ay yayınlanacak beşinci kitabı bulunmaktadır.