• Geçtiğimiz günlerde Eyüpsultan'da yaşanan kaza Türkiye'nin gündemine oturdu.
  • Ünlülerin estetikçisi Bülent Cihantimur ve Yazar Eylem Tok’un 17 yaşındaki oğlu Timur Cihantimur, lüks araçla seyir halindeyken 29 yaşındaki Oğuz Murat Aci ve arkadaşlarına çarparak Aci'nin ölümüne neden olmuştu.

Yazar Eylem Tok'un oğlunun karıştığı ölümlü kazada acılı baba kendisine para teklif edildiğini anlattı - Resim : 1

  • Kazanın ardından polis ekiplerinden önce olay yerine gelen anne Eylem Tok, oğlu Timur Cihantimur'u olay yerinden kaçırdı.

Yazar Eylem Tok'un oğlunun karıştığı ölümlü kazada acılı baba kendisine para teklif edildiğini anlattı - Resim : 2

  • Ekiplerce yapılan incelemeler sonucunda anne ile oğlunun ertesi gün saat 03.50 sıralarında İstanbul Havalimanı'ndan Mısır'a çıkış yaptıkları tespit edildi.

Yazar Eylem Tok'un oğlunun karıştığı ölümlü kazada acılı baba kendisine para teklif edildiğini anlattı - Resim : 3

ABD'YE KAÇTIKLARI TESPİT EDİLDİ

  • Olaya ilişkin başlatılan soruşturma çerçevesinde ise aynı gün şüpheli Eylem Tok ve Timur Cihantimur hakkında tutuklamaya yönelik yakalama kararı çıkarılırken, kırmızı bülten çıkarılması da talep edildi.

Yazar Eylem Tok'un oğlunun karıştığı ölümlü kazada acılı baba kendisine para teklif edildiğini anlattı - Resim : 4

  • Soruşturma çerçevesinde daha sonra şüphelilerin ABD'ye kaçtıkları ortaya çıkmıştı ve iade talebinde bulunulduğu da öğrenildi.

Yazar Eylem Tok'un oğlunun karıştığı ölümlü kazada acılı baba kendisine para teklif edildiğini anlattı - Resim : 5

ACILI BABA KONUŞTU: ŞU ANA KADAR BENİMLE İLETİŞİME GEÇEN OLMADI

  • Konuya ilişkin Çağlayan’da bulunan İstanbul Adalet Sarayı’na gelerek açıklama yapan Oğuz Murat Aci’nin babası Özer Aci, karşı tarafın dolaylı olarak kendileriyle iletişime geçtiğini belirtti.

Yazar Eylem Tok'un oğlunun karıştığı ölümlü kazada acılı baba kendisine para teklif edildiğini anlattı - Resim : 6

  • Aci, ‘’Maddi ve manevi yanımda olduğu söylendi. Maddi kısmını kenara bırakıp buyurun gelin dedik fakat şu ana kadar benimle iletişime geçen olmadı. O taraftan birileri, bilmiyorum. Tam o mu onun elemanı mı bilmiyorum. Aile dostumuz aranmış, böyle konuşulmuş. Ben ilk günden beri aynı sözümün arkasındayım, çocuk ile anne gelir teslim olur.

Yazar Eylem Tok'un oğlunun karıştığı ölümlü kazada acılı baba kendisine para teklif edildiğini anlattı - Resim : 7

Pompalı tüfekli saldırı kamerada: Cadde ortasında ateş edip bir genci kovaladı Pompalı tüfekli saldırı kamerada: Cadde ortasında ateş edip bir genci kovaladı

"10 VEYA 12. GÜN GELECEKLERİNİ SÖYLEDİLER"

10 veya 12. gün dolaylı olarak taziyeye geleceklerini iletmişlerdi bana fakat ben yine aynı sözümü tekrarladım. Anne ile çocuk gelir teslim olur, sonra gelsinler taziyeye. Sizlere de bilgi vereceğim, aile benim taziyeme geliyor diye. Git gide daha zor oluyor, ayakta durmakta güçlük çekiyorum. Farklı bir bilgi yok, sadece dosyanın tamamlanma aşamasında olduğu söyleniyor’’ dedi.