Gaziantep’te Dünya Bisiklet Günü Etkinliğine Büyük İlgi Gaziantep’te Dünya Bisiklet Günü Etkinliğine Büyük İlgi

14 Mayıs seçimleri öncesinden bu yana toplumun her kesiminden vatandaşla bir araya gelen AK Parti Gaziantep İl Başkanlığı temsilcileri ve milletvekilleri, son olarak triko üretimi yapan tüccarlarla buluştu. Buluşmada, Cumhuriyet Halk Partisi’ni destekleyen yaklaşık 30 kişilik grup, AK Parti’nin seçim beyannamesi ve projelerini dinleyerek, Cumhurbaşkanlığı 2. Tur seçimlerinden AK Parti’yi destekleme kararı aldı.

AK Parti’ye, Gaziantep’te CHP’den katılım! 

AK Parti’ye katılan seçmenlerin rozetleri, Önceki Dönem Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, AK Parti Gaziantep İl Başkanı Ertuğrul Teymur, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, yönetim kurulu üyeleri ve meclis üyeleri tarafından takıldı.AK Parti’ye katılanlara teşekkürlerini sunan Abdulhamit Gül, “Bizim dayandığımız tek güç var o da millet iradesidir. Bizim yolumuz millete hizmet yoludur. 28 Mayıs’ta büyük Türkiye zaferi için doğru adamla durmak yok, yola devam” ifadesini kullandı.

Yıllardır süre gelen hizmetlere yönelik memnuniyetini dile getiren seçmenler ise, “ Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde Türkiye Yüzyılına hazırız. 28 Mayıs’ta sandıklardan çıkan sonuçlarda bunu çok net göreceğiz” diye konuştu.

Günbegün katılım sayısını artıran AK Parti Gaziantep İl Başkanlığı ve 28’nci Dönem Milletvekilleri, 28 Mayıs ikinci tur Cumhurbaşkanlığı seçim çalışmalarına ise hız kesmeden devam ediyor.