Kilis’te polisin yaptığı operasyonda bir galeriden 3 adet lüks otomobil ile elektronik eşya ve otomobil anahtarlarının çalınmasıyla ilgili 3 şüpheli yakalandı.Hırsızlar Gaziantep'te yakalandı.

Kilis ’te polisin yaptığı operasyonda bir galeriden 3 adet lüks otomobil ile elektronik eşya ve otomobil anahtarlarının çalınmasıyla ilgili 3 şüpheli yakalandı.

Kilis merkez Mehmet Rıfat Kazancıoğlu Mah. Org.Safter Necioğlu Bulvarı üzerinde faaliyette bulunan bir oto galeriden dün gece gerçekleşen hırsızlık olayıyla ilgili Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri çalışma başlattı.

1 adet Mercedes marka otomobil, 1 adet Wolkswagen Passat marka otomobil, 1 adet Skoda Octavıa marka otomobil, 1 adet Yamaha Marka motosiklet, 1 adet kamera kayıt cihazı, 4 adet oto lastiği, 4 adet cep telefonu ve çok sayıda oto anahtarlarının çalınması olayı ile ilgili olarak Oto Hırsızlığı Büro Amirliği görevlilerince yapılan çalışmalarda şüphelilerin İ.G. H.B. ve Y.K. isimli şahıslar olduğu tespit edildi.

7.7 Büyüklüğündeki Deprem Sonrasında Adıyaman Gölbaşı'nda Yer Yarıldı Obruklar Oluştu VİDEO HABER 7.7 Büyüklüğündeki Deprem Sonrasında Adıyaman Gölbaşı'nda Yer Yarıldı Obruklar Oluştu VİDEO HABER

3 şüpheli gözaltına alınırken çalıntı araç ve motosikletler ile diğer malzemeler götürüldükleri Gaziantep’ten getirilerek sahiplerine teslim edildi.

Operasyon sırasında gözaltına alınan şüpheli şahısların işlemleri sürüyor.