Dikkaldırım Mahallesi'nde, bir bisikletli kişi sokak ortasında sadece 9 yaşındaki küçük bir çocuğa biber gazı sıkarak kaçtı.

Edinilen bilgilere göre, çocuğun sağlık durumu kötü ve şu an itibariyle oksijen tüpüne bağlı olarak tedavi görmekte olduğu biliniyor.

3 gün sonra boşanacaklardı, önce karısını sonra kendisini öldürdü 3 gün sonra boşanacaklardı, önce karısını sonra kendisini öldürdü

Bu küçük çocuğun Trabzonspor Futbol Okulu öğrencisi olması, Trabzonspor Kulübü'nü harekete geçirdi. Kulüp, resmi sosyal medya hesapları üzerinden şu açıklamayı yaptı: "BU OLAYIN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ! Bursa'da henüz kimliği tespit edilemeyen bir kişi, 9 yaşındaki Trabzonspor Futbol Okulu öğrencimize önce hakarette bulunmuş, ardından yüzüne biber gazı sıkarak kabul edilemez bir saldırı gerçekleştirmiştir. Biber gazının etkisi nedeniyle hastanede tedavi gören genç taraftarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Saldırganın kimliğini belirleyerek, gereken cezayı alması için bu olayı yakından takip edeceğimizi kamuoyuna bildiriyoruz."

12 SAATTİR YOĞUN BAKIMDA

9 yaşındaki küçük çocuk kaldırıldığı hastanede 12 saattir yoğun bakımda olduğu öğrenildi.